Wyszukaj:
Ogłoszeń: 17169
Firm w katalogu: 3540

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ GIEŁDA SUROWCÓW REKLAMA
Budowlane (973)
Drewno (29)
Krawieckie (54)
Metale (9612)
Opakowania (1633)
Paliwa (39)
Poligrafia (43)
Spożywcze (151)
Tworzywa sztuczne (4635)
(54559)
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
NOTOWANIA
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
DOWCIPY
FILMIKI
surowce24.com / Pomoc

1. ZAKŁADANIE KONTA NA SUROWCE24.COM / LOGOWANIE
2. DODAWANIE OFERTY
3. TWOJE KONTO
4. ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ
5. INNE PYTANIA


ZAKŁADANIE KONTA NA SUROWCE24.COM / LOGOWANIE


REJESTRACJA:
W przypadku korzystania z serwisu po raz pierwszy, należy się zarejestrować wypełniając formularz rejestracyjny. Pamiętaj, że rejestrując się w serwisie Surowce24.com akceptujesz tym samym jego regulamin.

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza, na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie przesłany link umożliwiający utworzenie hasła logowania. Zapamiętaj je dokładnie - będzie wymagane w celu dodawania i modyfikacji ofert.

LOGOWANIE:
Jeśli użytkownik posiada już konto, może się zalogować klikając na stronie głównej na opcję Twoje konto lub Zaloguj, a następnie wpisać swój login (adres e-mail) i hasło dostępu.


Aby dodawać lub edytować oferty w portalu Surowce24.com, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, lub występują problemy z logowaniem do serwisu - kliknij na odpowiedni link, umieszczony pod formularzem logowania.DODAWANIE OFERTY


Aby dodawać lub edytować oferty w portalu Surowce24.com, musisz być zalogowany. Ofertę można dodać na dwa sposoby:
  1. Poprzez skorzystanie z opcji DODAJ OFERTĘ – kliknij na przycisk „dodaj ofertę” , zostanie otwarty formularz do wprowadzania treści ogłoszenia.
  2. Klikając na opcję TWOJE KONTO – zostanie otwarty panel klienta, w którym znajduje się ikona „dodaj nową ofertę”. Analogicznie do poprzedniej metody – zostanie otwarty formularz do wprowadzania treści ogłoszenia.
Postępując zgodnie z kolejnością zamieszczonych w formularzu opcji należy wybrać: kategorię, podkategorię oraz typ oferty. Nazwę oraz opis towaru można podać w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. W przypadku ceny, jeżeli Sprzedający nie chce podawać jej wysokości, może skorzystać z opcji „do negocjacji”- wówczas nic nie wpisuje się w polu „cena”. Można również podać cenę i jednocześnie zaznaczyć opcję „do negocjacji”.


TWOJE KONTO


Twoje konto to panel zarządzania ofertami, dzięki któremu można edytować, usunąć, wystawić ponownie, dodać podobną oraz dodać nową ofertę. Zawiera on również opcje: edytowania swoich danych oraz zmiany hasła, potrzebnych do zalogowania się na stronie Surowce24.com.
Jeżeli posiadasz wprowadzone oferty, aby dokonać jednej z powyższych modyfikacji wskaż odpowiednią ikonę przy wprowadzonych ofertach. Zauważ, że zakończone ogłoszenia wyświetlają się poniżej ofert aktywnych i są mniej widoczne.


ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ


Jest to narzędzie, dzięki któremu osoba zainteresowana danym towarem, ma możliwość składania własnej propozycji ceny. Po wprowadzeniu ceny i przesłaniu jej do Sprzedającego otrzymuje on maila ze złożoną ofertą.
Zaproponuj swoją cenę to opcja , która pozwala na szybszy kontakt z potencjalnym klientem.


INNE PYTANIA


Jeżeli powyższe instrukcje nie odpowiedziały na Twoje pytanie - zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, dzięki temu okres oczekiwania na odpowiedź zostanie skrócony do minimum.

Życzymy przyjemnego korzystania z naszego serwisu.

Zespół Surowce24.com
Copyright @ 2010 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl