Wyszukaj:
Ogłoszeń: 17205
Firm w katalogu: 3553

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ GIEŁDA SUROWCÓW REKLAMA
Budowlane (972)
Drewno (29)
Krawieckie (54)
Metale (9615)
Opakowania (1633)
Paliwa (40)
Poligrafia (44)
Spożywcze (154)
Tworzywa sztuczne (4664)
(54607)
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
NOTOWANIA
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
DOWCIPY
FILMIKI
surowce24.com / Informacje / Wiadomosci / Pomyślny przebieg procesu certyfikacji BRC w Grupie Plast Box Newsy & Wydarzenia


Pomyślny przebieg procesu certyfikacji BRC w Grupie Plast Box Newsy & Wydarzenia
2022-04-14

Plast-Box S.A. po raz kolejny potwierdził, że stosuje rozwiązania zgodne z najbardziej wymagającymi światowymi normami jakościowymi dla producentów opakowań dedykowanych branży spożywczej. W marcu br. w spółce zakończył się rekomendacją audyt w zakresie zgodności z Globalnym Standardem dla Opakowań i Materiałów Opakowaniowych BRC. Utrzymana najwyższa ocena AA oznacza najlepszą z pięciu możliwych klasyfikacji.

Audyt zgodności ze standardem BRC po raz pierwszy odbył się w zakładzie produkcyjnym spółki zależnej Grupy Plast Box w Urszulinie. W jego wyniku STARK Partner sp. z o.o. uzyskał rekomendację do otrzymania certyfikatu z najwyższą notą AA.

– To kolejny powód do dumy i potwierdzenie, że priorytetem jest dla nas najwyższa dbałość o bezpieczeństwo i jakość oferowanych kontrahentom produktów – podkreśla Artur R. Skonieczny, Dyrektor Handlowy Grupy Plast Box. – Konsekwentnie podążamy drogą jakości, doskonalimy systemy zarządzania pod kątem zgodności z przepisami prawnymi i surowymi normami BRC. Efektem jest kolejna certyfikacja, która pozwala oferować nasze zaawansowane rozwiązania na globalnym rynku.

Standardy spełniane przez Grupę Plast Box uznawane są na całym świecie, a zatwierdzone zostały przez Global Food Safety Initiative (GFSI), światowego lidera w zakresie certyfikacji bezpieczeństwa żywności. W ten sposób Grupa Plast Box ugruntowuje i rozszerza swoje kompetencje w zakresie przetwarzania materiałów opakowaniowych dla branży spożywczej. Certyfikacja jest dla kontrahentów gwarancją, że zarówno w procesach wytwarzania, kompletacji, transportu i innych operacji logistycznych Grupa Plast Box działa w oparciu o polskie i europejskie prawo żywnościowe oraz spełnia wszelkie jego wymogi.

Grupa Plast Box jest czołowym europejskim dostawcą rozwiązań w zakresie opakowań i dystrybucji towarów. Portfolio obejmuje opakowania transportowe i handlowe z tworzyw sztucznych, wysokiej jakości zamykane wiadra, kuwety i pojemniki. Znajdują one zastosowanie w przechowywaniu zarówno mniejszych produktów spożywczych (np. lodów, słodyczy, cukierków, sałatek), jak i gotowej żywności oraz półproduktów, dostarczanych na skalę hurtową do restauracji, piekarni, zakładów przetwórstwa, czy do branży rolniczej. Dzięki innowacyjnym i przyjaznym rozwiązaniom Grupa Plast Box pomaga swoim klientom wyróżnić się i zindywidualizować na rynku. W tym celu podejmuje wyzwania ekonomiczne, ekologiczne i społeczne w swojej wizji zrównoważonego rozwoju.Źródło: plast-box.com/pomyslny-przebieg-procesu-certyfikacji-brc-w-grupie-plast-box/Skomentuj na forum
Forum

Nie ma jeszcze żadnej wypowiedzi. Bądź pierwszy!


Najnowsze wiadomości
(2022-06-06)
(2022-05-25)
(2022-04-26)
Copyright @ 2010 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl