Wyszukaj:
Ogłoszeń: 15747
Firm w katalogu: 3357

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ GIEŁDA SUROWCÓW REKLAMA
Budowlane (929)
Drewno (27)
Krawieckie (48)
Metale (9116)
Opakowania (1590)
Paliwa (32)
Poligrafia (39)
Spożywcze (138)
Tworzywa sztuczne (3828)
(53583)
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
NOTOWANIA
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
DOWCIPY
FILMIKI
surowce24.com / Informacje / Wiadomosci / II Środkowo-Europejska Konferencja Tworzyw Sztucznych


II Środkowo-Europejska Konferencja Tworzyw Sztucznych
2018-08-06

Pierwsza konferencja Central European Plastics Meeting odbyła się w węgierskim Siófok w 2017 roku. Jej organizator, węgierska firma MyCeppi Kft. zajmująca się doradztwem i opracowywaniem raportów cenowych dla tworzyw sztucznych, zaprosiła najbardziej renomowanych i rozwijających się producentów i dostawców tworzyw sztucznych z Europy Środkowej.

Była to pierwsze tego typu spotkanie które na celu miało umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych firmom działającym w sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych środkowowschodniej Europy. W konferencji wzięło udział ponad 130 uczestników z 80 firm. Organizatorzy zaprosili również 18 producentów i dystrybutorów tworzyw sztucznych w charakterze Gospodarzy, którzy w trakcie indywidualnych spotkań mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami przetwórców tworzyw sztucznych. Przyjęta przez organizatorów formuła okazała się sukcesem a pozytywne reakcje uczestników spowodowały, iż podjęto decyzję o organizacji II edycji konferencji, która odbędzie się w dniach 8 - 9 października br.

Sponsorem głównym ubiegłorocznej konferencji była firma Hürmak, turecki producent wtryskarek. - W ostatnich kilku latach nasza firma dynamicznie rozwija sieć sprzedaży na kraje Europy Środkowo - Wschodniej, która jest niezwykle ważnym dla nas regionem. Mamy dystrybutorów w Rumunii, na Węgrzech oraz oddział w Polsce. Udział w Central European Plastics Meeting jest niezwykle dla Hurmaka ważny, gdyż konsekwentnie, staramy się zaznaczać swoja obecność na rynkach środkowoeuropejskich - powiedział Jakub Mączka, prezes Hurmak Polska.

Gościem specjalnym ubiegłorocznej konferencji była Rosja, w tym roku będzie to Japonia. Dlatego jednym z motywów przewodnich obecnej edycji Central European Plastics Meeting w Siófok będą możliwości zastosowania technologii japońskiej w tym regionie w zakresie tworzyw inżynierskich i masowych, a samo wydarzenie składać się będzie z trzech części: merytorycznej, rozmów B2B oraz wystawy.

W ramach serii rozmów B2B, na swoich gości będzie czekało ponad 40 firm występujących w roli gospodarzy("Host"), wśród nich znajdą się dominujący producenci i dystrybutorzy surowców, kompozytów, masterbaczy z regionu środkowoeuropejskiego. Swój udział zapowiedziały już takie firmy jak: Braskem, LyondellBasell, Mol Group, Sabic, Sibur, Slovnaft, Solvay czy A.Schulman.

W trakcie równolegle odbywającej się konferencji znaczący producenci europejscy przedstawią innowacje w zakresie produktów i technologii. Dzień pierwszy poświęcony będzie technologii wtrysku, tematem drugiego będzie natomiast wytłaczanie.

W trakcie wystawy będzie można zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami wiodących producentów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Swój udział w tej części zapowiedzieli już m. in.: Erema, Hurmak oraz Fanuc.

Organizatorzy spodziewają się odwiedzających ze wszystkich krajów Europy Środkowej i Wschodniej, tak jak to było w ubiegłym roku. Wtedy w konferencji wzięli udział goście z Węgier, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Ukrainy, Rumunii, Czech, Słowacji, a nawet z Włoch, Belgii, Turcji i Finlandii.

Aby wziąć udział w II edycji Central European Plastics Meeting wymagana jest rejestracja online, której można dokonać na stronie www.plasticsmeeting.com.Źródło: https://www.plastech.pl/wiadomosci/II-Srodkowo-Europejska-Konferencja-Tworzyw-Sztucznych-12763Skomentuj na forum
Forum

Nie ma jeszcze żadnej wypowiedzi. Bądź pierwszy!


Najnowsze wiadomości
(2019-07-15)
(2019-05-20)
(2019-04-02)


PCW PVC PCV
tworzywa sztuczne, recykling, granulaty, przemiały
www.ekomer.pl


Copyright @ 2010 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl