Wyszukaj:
Ogłoszeń: 14968
Firm w katalogu: 3315

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ GIEŁDA SUROWCÓW KATALOG FIRM
Budowlane (832)
Drewno (25)
Krawieckie (44)
Metale (8546)
Opakowania (1363)
Paliwa (32)
Poligrafia (40)
Spożywcze (136)
Tworzywa sztuczne (3950)
(53681)
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
NOTOWANIA
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
DOWCIPY
FILMIKI
surowce24.com / Informacje / Wiadomosci / Horoskop na miesiąc Grudzień 2016


Horoskop na miesiąc Grudzień 2016
2016-12-21

Spokojne, regularne kroki do przodu – tak właśnie będzie wyglądał grudzień. Jowisz wejdzie w sekstyl do Słońca podczas trzech pierwszych tygodni, a Mars do gwiazdozbioru Wodnika do 19 grudnia. Większe starania nie pójdą na marne i zostaną uznane przez grupę. Przejście Wenus do Wodnika 8 grudnia obdarzy nas większą tolerancją, dzięki czemu łatwiej będzie nam zapełnić braki informacji lub pozbyć się ignorancji. Zarówno w relacjach z innymi, jak i w życiu materialnym, wartości humanistyczne wysuną się zdecydowanie na pierwszy plan, co pomoże nam w skupieniu się na swoim wnętrzu.

Baran
Czeka Cię bardzo intensywny miesiąc w życiu zawodowym, zwłaszcza podczas trzech pierwszych tygodni grudnia. Trygon Słońca, związany z trygonem Merkurego, obdarzą Cię odwagą, skutecznością podjętych działań i duchem walki. To do Ciebie należy znalezienie idealnej równowagi między odwagą a zuchwałością ! Mars w kwinkunksie do Twojego znaku od 20 grudnia będzie wymagać od Ciebie chwili odpoczynku i dystansu, nawet to spraw, które uznajesz za pilne. Klika godzin relaksu wpłyną bardzo pozytywnie na Twoje samopoczucie i pozwolą Ci na pozbycie się napięć w życiu zawodowym. Znajdziesz rozwiązania na niemalże każdy problem, dzięki Wenus w sekstylu do Twojego znaku 8 grudnia.

Byk
W tym miesiącu pogodzisz się z tym, co w Tobie najbardziej autentyczne pod względem wartości. Pewne napotkane sytuacje obudzą w Tobie Twoje największe pragnienia. Czas na podsumowanie wydarzeń z całego roku ; udało Ci się wprowadzić wiele pozytywnych zmian, zostało Ci jeszcze podanie ręki pewnym osobom z Twojego otoczenia. Merkury przejdzie do gwiazdozbioru Koziorożca 3 grudnia, co stworzy trygon do Twojego obszaru. Może to wywołać w Tobie chęć walki dla dobra sprawy. Przejście Wenus do gwiazdozbioru Wodnika od 8 grudnia może Cię jednak oddalić od sfery uczuciowej. Odnalezienie bliskości z partnerem nie będzie tak łatwym zadaniem. Mars w gwiazdozbiorze Wodnika do 19 grudnia przyniesie Ci nową możliwość w życiu zawodowym.

Bliźnięta
W grudniu Twoje życie będzie przede wszystkim skupione na relacjach z innymi. Jest to związane z pewnymi ważnymi zmianami, które niosą za sobą pozbycie się niektórych przyzwyczajeń, ale również takie cechy, jak optymizm, duch walki i jasnosć umysłu. Pomagając swojemu otoczeniu, rozwijasz siebie i jesteś w świetnym nastroju. Zyskasz na tym również uznanie innych. Merkury przejdzie do Koziorożca 3 grudnia oraz stworzy kwinkunks do Twojego Słońca, co obdarzy Cię obiektywnością nawet w tych najtrudniejszych problemach. Pomoże Ci to w szybszym znalezieniu rozwiązań. Przejście Wenus do gwiazdozbioru Wodnika od 8 grudnia, wpłynie pozytywnie na poznanie nowych osób, zarówno w przyjaźni, jak i w miłości.

Rak
Czeka Cię bardzo aktywny miesiąc, w którym na pierwszy plan wysunie się Twoja potrzeba bezpieczeństwa. Nie zawahasz się w tym celu zorganizowania w taki sposób czasu, aby wystarczyło na życie towarzyskie. Merkury przejdzie do gwiazdozbioru Wodnika już 3 grudnia i stworzy opozycję do Twojego znaku. Z tego względu Twoje życie miłosne nabierze lekkości i fantazji. Znajdziesz czas na to, aby utrzymać tę atmosferę jak najdłużej. Przejście Wenus do gwiazdozbioru Wodnika od 8 grudnia może sprawić, że serce zacznie bić mocniej. Czeka Cię również być może nowa pasja związana z kulturą. Będziesz w tym miesiącu kierować się przede wszystkim kreatywnością i entuzjazmem.

Lew
W tym miesiącu czeka Cię wiele możliwości nowych spotkań i odkryć w ogólnym znaczeniu tego słowa. Słońce w trygonie do Twojego znaku do 22 grudnia oraz przejście Wenus do gwiazdozbioru Wodnika od 8 grudnia, będącego w trygonie do Jowisza i Wagi zachęcą Cię do rozwoju osobistego i do nawiązania kontaktu z innymi. Pełen optymizmu, z łatwością zwiększysz swoją pewność siebie. Twoje wartości, zalety i pasje wysuną się na pierwszy plan ; nie zabraknie Ci okazji, aby wymienić parę zdań, co wzbogaci Twoją codzienność i pomoże Ci wyjść poza ramy materializmu. Mars w opozycji do Twojego obszaru do 19 grudnia może sprawić, że wyda Ci się, że niektóre osoby czerpią przyjemność w zaprzeczaniu Twojego zdania. Jednak ich komentarze mogą w bardzo konstruktywny sposób rozwinąć Twoje przedsięwzięcie.

Panna
Grudzień tego roku może wstrząsnąć niektórymi przekonaniami lub przyzwyczajeniami. Kwadratura Słońca do Twojego znaku do 22 grudnia doprowadzi do powstania sytuacji, które będą wymagały od Ciebie dużego wysiłku intelektualnego oraz konkretnego działania. Dodatkowa praca, otoczenie, które potrzebuje Twojej pomocy... klimat nie sprzyja dłuższym medytacjom ! Przejście Wenus do Wodnika od 8 grudnia stworzy kwinkunks do Twojego znaku i uspokoi Twoje życie miłosne. Twój partner potrzebuje więcej niezależności, która przyda się również Tobie. Pamiętaj jednak, aby dobrze to zorganizować, gdyż w innym wypadku któraś ze stron może poczuć się odłożona na bok, niepotrzebna. Mars w gwiazdozbiorze Wodnika do 19 grudnia pozwoli Ci na nabraniu dystansu między Twoimi osobistymi planami a bezpośrednim działaniem. Czas na odnalezienie w sobie odwagi !

Waga
Układ planet w grudniu obdarzy Cię szczęściem, zwłaszcza w relacjach międzyludzkich. Przejście Słońca do sekstylu wobec Twojego znaku aż do 22 grudnia wpłynie na Jowisza w koniunkcji do Twojego znaku i obdarzy Cię większą pewnością siebie i charyzmą. Jeżeli pracujesz w handlu, podróże będą naprawdę mile widziane. Przejście Wenus, Twojej symbolicznej planety, do Wodnika 8 grudnia wprowadzi harmonię do Twojego życia miłosnego i możliwość owocnych rozmów. Czas na wyrażenie swoich uczuć, sformalizowanie związku, stworzenie rodziny. Mars w gwiazdozbiorze Wodnika do 19 grudnia sprawi, że skupisz się na rozwoju osobistym. Skorzystaj z tego czasu, gdyż od 22 grudnia wykorzystasz pokłady swojej cierpliwości w celu wyeliminowania przeszkód.

Skorpion
Czeka Cię w tym miesiącu podsumowanie, zwłaszcza w kwestiach materialnych i finansowych. Przejście Słońca do Twojego symbolicznego Domu zachęci Cię do rozważenia zmian w Twoich planach na przyszłość. Pragniesz zostawić ślad innym, w metaforycznym i dosłownym znaczeniu tego słowa, zrealizować coś trwałego. Przejście Wenus do Wodnika od 8 grudnia pomoże Ci w nabraniu dystansu do emocji, co pozwala Ci na przybranie postawy obserwatora, który notuje fakty. Twoje życie miłosne łączy się z Twoim umysłem ; Twoje libido nie jest zbyt wysokie podczas trzech pierwszych tygodni, wykorzystaj jednak ten czas na zagłębienie wartości emocjonalnych i więzów z partnerem. Mars w gwiazdozbiorze Wodnika do 19 grudnia może doprowadzić Cię do nerwowego zmęczenia, spróbuj odnaleźć systematyczny czas na odpoczynek.

Strzelec
Grudzień 2016 roku przyspieszy bieg wydarzeń. Będziesz pełen dobrych intencji, gorliwości i nowych postanowień. Mars w gwiazdozbiorze Wodnika od 19 grudnia stworzy sekstyl do Twojego znaku i obdarzy Cię wewnętrzną energią, dzięki której pokonasz wszystkie przeszkody w życiu zawodowym. Wiatr wieje Ci w plecy, czas więc na przedsięwzięcie ważnych kroków ! Przejście Wenus do Wodnika od 8 grudnia sprawi, że nie zabraknie Ci sukcesu w życiu miłosnym ! Może jednak zabraknąć Ci czasu, aż do Świąt Bożego Narodzenia ; warto jest znaleźć złoty środek między pracą a życiem prywatnym. Relacje w związku stają się jaśniejsze, łatwiej zrozumieć drugą połówkę, bez wymuszania rzeczy oraz bez próby kontrolowania. Z łatwością przekonasz innych do Twojego planu.

Koziorożec
Czeka Cię zakończenie spraw w tym miesiącu. Przejście Słońca do Twojego symbolicznego Domu aż do 22 grudnia obdarzy Cię wytrwałością, dzięki której uda Ci się zamknąć stary rozdział w życiu. Nie zabraknie Ci również konstruktywnych rozmów i zewnętrznego wsparcia. Przejście Wenus do Wodnika od 8 grudnia może sprawić, że będziesz mieć rozproszoną uwagę w życiu miłosnym, na co partner mógłby Ci zwrócić uwagę. Czujesz potrzebę oddalenia się od zgiełku i świata zewnętrznego. Mars w gwiazdozbiorze Wodnika do 19 grudnia jeszcze bardziej podkreśli tę potrzebę.

Wodnik
To do Ciebie należy los Twojego własnego życia. Sekstyl Słońca do Twojego znaku podczas trzech pierwszych tygodni obudzi w Tobie ogromną potrzebę działania oraz podejmowania decyzji, co w znacznym stopniu rozwinie Twoje projekty. Przejście Wenus do Twojego znaku od 8 grudnia stworzy w Twoim życiu przyjemną atmosferę ; warto w tym czasie sformalizować związek lub spotkać nową osobę, która pojawia się na horyzoncie. Wykaż się odwagą, aby móc iść do przodu we wszystkich sferach życia ! Mars w gwiazdozbiorze Wodnika do 19 grudnia obdarzy Cię potrzebą działania, która pozytywnie wpłynie na metabolizm oraz mięśnie. Jest to więc idealny miesiąc na podjęcie się sportu !

Ryby
W tym miesiącu chętnie uciekniesz przed codziennością. Przejście Słońca do kwadratury wobec Twojego obszaru i do żywiołu Ognia pomoże Ci w odcięciu się od świata i kwestii praktycznych. Spróbuj jednak wykrzesać w sobie uwagę, którą poświęcisz zwłaszcza w robocie papierkowej i w tym wszystkim, co wyda się Tobie ważne. Mars w Wodniku od 19 grudnia może narazić Cię na pewne słabości w zakresie energii. Uważaj jednak, aby nie skupiać się jedynie na pracy umysłowej, pamiętaj, że odpoczynek, a nawet przerwa są mile widziane dla Twojego organizmu. Przejście Wenus do gwiazdozbioru Wodnika od 8 grudnia stworzy trygon do Jowisza, co może doprowadzić do niespodziewanych zakrętów w życiu miłosnym. Przyjaźń, która zamienia się w miłość ; przyjaciel, który zapozna Cię z niezwykle atrakcyjną osobą ; Twoja połówka próbująca zrozumieć Twoje pragnienia : taki czeka Cię właśnie program na ten miesiąc !Źródło: www.moj-codzienny-horoskop.com/horoskop/miesiecznie/baran.htmSkomentuj na forum
ForumPCW PVC PCV
tworzywa sztuczne, recykling, granulaty, przemiały
www.ekomer.pl


Copyright @ 2010 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl