Wyszukaj:
Ogłoszeń: 15107
Firm w katalogu: 3330

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ GIEŁDA SUROWCÓW KATALOG FIRM
Budowlane (859)
Drewno (25)
Krawieckie (44)
Metale (8710)
Opakowania (1428)
Paliwa (32)
Poligrafia (39)
Spożywcze (136)
Tworzywa sztuczne (3834)
(53715)
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
NOTOWANIA
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
DOWCIPY
FILMIKI
surowce24.com / Informacje / Wiadomosci / HOROSKOP 2017


HOROSKOP 2017
2017-01-02

Prognoza astrologiczna na 2017 rok:
Horoskop 2017 przyniesie wiele istotnych zmian w naszym życiu. W tak niespokojnym czasie warto skoncentrować się bardziej na tym, co udało się dotychczas osiągnąć, i umocnić swoją społeczną pozycję. Jeśli bowiem pojawi się rewolucja, trzeba mieć solidny grunt pod nogami, żeby nie stracić dorobku życia.
W horoskopie 2017 roku istnieje wiele ogólnych korzyści płynących ze zmiany ustalonego porządku rzeczy. Większość spraw będziemy teraz prowadzić szybkim torem, żeby nie powiedzieć: gorączkowym. Może się zdarzyć, że nie wystarczy czasu na dopracowanie szczegółów. Należy więc bardzo uważać, by nie stworzyć czegoś, co się szybko rozpadnie z powodu jakiegoś drobiazgu. Im bardziej bowiem dopracowane są nasze działania, tym solidniejszą budują przyszłość.
Ten rok upłynie też pod znakiem innowacji i nowych wynalazków. Dzięki nowoczesnym technologiom wielu ludzi poczuje się swobodniej i pewniej, a co za tym idzie – czekają ich większe sukcesy. Choć trzeba przyznać, że na ostateczne efekty przyjdzie jeszcze nieco poczekać. Najważniejsze jednak, że w tym roku pojawia się wielka szansa na zmianę dotychczasowego stylu myślenia i pójście w nowym, o wiele lepszym kierunku.
Najważniejsze idee 2017 roku
Na czym skoncentrować się w tym roku? Istnieje kilka kwestii, które stanowią wyjątkowo dobrą okazję do rozwoju, więc polecam realizować się na tych kilku płaszczyznach:
Pomysły – będą ich tysiące. 2017 jest rokiem pomysłów, nowych myśli, pionierskiej perspektywy. Teraz spojrzymy na wiele rzeczy w zupełnie nowy, fascynujący i prowokacyjny sposób.
Wiara w siebie – pojawi się gdzieś głęboko w sercach i umysłach wielu ludzi, po czym szybko wypłynie na wierzch. Ufając sobie, możemy dokonać o wiele więcej, poszerzymy swoją wiedzę oraz rozwiniemy skrzydła. Wiara w siebie pozwoli wzlecieć tam, gdzie bez niej nigdy byśmy nie dotarli.
Akceptacja siebie – 2017 to czas na ogarnięcie swojej prawdziwej natury, swoich umiejętności, talentów. Należy je zaakceptować, by móc w pełni wykorzystać. Pamiętajmy o tym, ponieważ ten rok okaże się niezwykle ważny dla dalszej przyszłości. To, czego teraz dokonamy, będzie procentowało przez wiele lat.
Przywództwo – za silnymi i mądrymi ludźmi idą tłumy. Oni mają śmiałość, by wytyczać nowe szlaki, brać byka za rogi i być pionierem. Nie bójmy się podążać za tymi, którzy okażą się wspaniałymi liderami. Ich przewodnictwo pomoże rozpocząć proces zmian w tym roku.

Horoskop 2017 Baran
Horoskop 2017 Baran - prognoza astrologiczna na 2017 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Barana. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.
Poprzedni rok był trudny. Z powodu wielu zobowiązań i odpowiedzialności, Baran przeżył ciężkie chwile. Życie rodzinne również nie było zbyt udane. Nic więc dziwnego, że ten rok Baran zaczyna z obniżonym poziomem energii. Nawet dynamiczny Baran ma swoje granice! Nie może być wszędzie, robić wszystkiego i każdym zajmować się w równym stopniu. Niestety w początkowej fazie 2017 roku ten trend będzie się utrzymywał.
Będzie to więc czas pokonywania przeszkód, rozwiązywania problemów oraz uczenia się cierpliwości. Szczególnie to ostatnie jest dla Barana trudną lekcją, ponieważ jest to człowiek chcący mieć wszystko „na wczoraj”. Niestety w tym roku niczego nie dostanie od razu. Większość jego osiągnięć będzie miała raczej charakter ewolucyjny niż rewolucyjny. Na szczęście horoskop przewiduje ostatecznie sukces.
Baran powinien pamiętać, że życie nie składa się z samych pozytywnych zdarzeń i udanych akcji. Wszechświat stawia przed człowiekiem niektóre wyzwania po to, by go wzmocniły, pomagały w rozwijaniu siebie oraz czyniły ludzką egzystencję bardziej fascynującą. Gdyby wszystko szło zbyt łatwo, życie byłoby nudne. Mieć za dużo szczęścia też nie jest dobrze.
Szykuje się jednak pewna zmiana – dość istotna tym bardziej, że wpłynie na całe dotychczasowe życie Barana. Początkowo może być przez niego postrzegana jako porażka, ale z czasem okaże się całkowitym przeciwieństwem niepowodzenia. Co ciekawe, cała sprawa może dotyczyć kwestii związanych z duchowością. Na horyzoncie widać nowych znajomych, których wpływ sprawi, że Baran poważniej zainteresuje się poznaniem swojej wewnętrznej natury. Jeśli natomiast już wcześniej stąpał po ścieżce rozwoju duchowego, może spotkać nowego nauczyciela, poznać nowe praktyki czy techniki, które dotąd stanowiły dla niego tajemnicę.
Najważniejsze kwestie: rodzina i sprawy z nią związane; duchowość i religia, zdrowie oraz praca (do 25 września); miłość i romans zdominuje okres po 25 września.
Największe spełnienie: miłość – dla samotnych; dla będących w stałym związku pojawia się w tej kwestii dość duże niebezpieczeństwo (romans).
Największe zagrożenie: Baran może przecenić swoje możliwości w obliczu niektórych, szczególnie trudnych, wyzwań.
Motto na ten rok: Doświadczenie jest bezcenne.
Porady: Baran powinien śmiało mówić o swoich potrzebach i pragnieniach. Tylko w ten sposób może osiągnąć w tym roku pełnię szczęścia.
Miłość Barana w 2017 roku
Poprzedni rok nie był szczególnie udany w kwestiach miłości, ale to się zmieni przed końcem września. Coś się wydarzy i nie będzie to przelotny romansik. Chodzi o wydarzenie o wiele ważniejsze, żeby nie powiedzieć doniosłe. Samotny Baran prawdopodobnie się nareszcie ożeni lub przynajmniej oficjalnie wejdzie w stały związek, który ostatecznie do małżeństwa doprowadzi w którymś ze zbliżających się lat.
Na główny plan wysunie się pewna osoba, która do tej pory nie była przez Barana uważana za nikogo więcej ponad przyjazną duszę. Tymczasem teraz urośnie do rangi wielkiej miłości. Co ciekawe, takie wydarzenie może dotyczyć również Barana będącego już w stałym związku. Istnieje wówczas niebezpieczeństwo, że jego małżeństwo się rozpadnie. Ale uwaga! Jeśli Baran był dotychczas szczęśliwy w swoim związku, nie powinien biec do nowej miłości. Niech zrobi wszystko, by kontrolować swoje emocje. W przeciwnym razie będzie bardzo rozczarowany.
Rodzina Barana w 2017 roku
Baran może w tym roku odkryć nowe sposoby na podniesienie komfortu w swoim domu. Co ciekawe, nie będą one wymagały aż takiego wysiłku, jak można by pomyśleć na pierwszy rzut oka. Pewnym zaskoczeniem będzie dla Barana odkrycie głębszych poziomów wrażliwości emocjonalnej, co zaowocuje zacieśnieniem więzi łączących go z członkami rodziny.
Osoba urodzona pod znakiem Barana zacznie być bardziej opiekuńcza w stosunku do najbliższych. Prawdopodobnie jest to związane z większą uwagą poświęconą w tym roku duchowości. Baran zacznie nieświadomie postępować o wiele lepiej. Bynajmniej jednak nie dlatego, że chce sobie zasłużyć na jakąś bliżej nieokreśloną nagrodę duchową. Po prostu zacznie bardziej odczuwać potrzeby ludzi ze swojego otoczenia.
Finanse Barana w 2017 roku
Układ planet sugeruje, że 2017 rok będzie całkiem dobry w sprawach związanych z finansami. Wiedza posiadana przez Barana pozwoli mu na ustabilizowanie przepływu gotówki przez portfel. Baran będzie zarabiał, ale i nie pokusi się o szastanie gotówką. Nie zmarnuje zgromadzonych środków na trywialne przyjemności. Zdecydowanie bardziej będzie w tym roku wolał wydawać pieniądze na rzeczy mające prawdziwe znaczenie.
Od czerwca pojawi się możliwość zrobienia bardzo intratnego interesu. Być może będzie on związany ze zmianą pracy, ale bardziej prawdopodobne, że będzie wynikiem wyjątkowo trzeźwego osądu sytuacji, jakim wykaże się Baran. Niestety, przez chwilę będzie on osamotniony w swoich osądach i może nawet dojść do poważnej kłótni z najbliższymi. Ci ostatni nie będą mogli zrozumieć decyzji Barana i będą mu odradzać inwestycję. Koniec końców okaże się, że to jednak Baran miał rację.
Kariera Barana w 2017 roku
Baran ma szansę na zmianę pracy w tym roku. Choć wcześniej również otrzymywał ciekawe oferty, dopiero teraz – a ściślej w maju lub listopadzie – dostanie szansę, na jaką czekał od lat. To niebywała okazja, więc nie może jej zmarnować. Nowa firma dostarczy mu nie tylko ogromnej satysfakcji, ale przede wszystkim zapewni dużo lepsze dochody. A jak wiemy, pieniążków nigdy za wiele.
W sierpniu warto pomyśleć bardziej poważnie o swojej karierze oraz o zawodowych celach. Co tak naprawdę Baran pragnie osiągnąć w nadchodzących latach? Powinien dokładnie to przemyśleć, ponieważ od działań podjętych w tym roku będzie bardzo dużo zależeć. Jeśli zabraknie mu dyscypliny, może popaść w znaczne rozprężenie w pracy i narazić się współpracownikom czy przełożonym. Powinien jak najszybciej wdrożyć się do nowych wzorców postępowania czy procedur, które obowiązują w nowym miejscu pracy.
Zdrowie Barana w 2017 roku
Początek roku wiąże się z obniżonym poziomem energii u Barana. Powodem jest poprzedni rok, który był wyjątkowo trudny i wymagający. Na szczęście teraz Baran będzie mógł się wzmocnić i odzyskać nadwątlone siły. Już w lutym poczuje się o wiele silniejszy i gotowy do podjęcia nowych zadań. Jego organizm nie będzie już się tak dawał we znaki, co zapewni Baranowi dobry humor i entuzjastyczne podejście do większości spraw.
Baran powinien jednak zdać sobie sprawę z pewnych praktycznych ograniczeń, które nie pozwolą mu pracować zbyt ciężko. On nie jest tytanem o nadludzkiej sile czy wytrzymałości. Powinien bardziej zważać na swoje możliwości. Szczególnie jesienią może doprowadzić swój organizm do przemęczenia. Zwiedziony dobrym samopoczuciem uzna siebie za zdolnego do wypełnienia jeszcze większej ilości obowiązków. Bardzo się zdziwi, kiedy nagle zabraknie mu energii.

Horoskop 2017 Byk
Horoskop 2017 Byk - prognoza astrologiczna na 2017 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Byka. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.
Planety w 2017 roku układają się w bardziej harmonijny sposób. To dobrze, ponieważ Byk ma już dosyć trudów poprzednich lat. Na szczęście wszechświat ma teraz dla niego o wiele piękniejsze plany. Pojawią się nowe okazje i możliwości. Najważniejsze jednak, że wszelkie zmiany będą przechodziły w miarę łagodnie, choć nie obejdzie się bez trudności czy niedogodności. Nie może być lepszej wiadomości dla konserwatywnego Byka.
Istnieje możliwość, że Byk wraz z całą rodziną przeprowadzi się do nowego domu. Dostanie go w spadku lub wygra na loterii pieniądze, za które kupi jakąś nieruchomość. Nie powinien jednak popadać w zbytnią euforię, ponieważ zmiana miejsca zamieszkania będzie wiązała się z szeregiem istotnych problemów natury nie tylko organizacyjnej. Byk poradzi sobie z nimi dopiero po dłuższym czasie i to tylko dzięki wrodzonemu uporowi.

Aż do jesieni Byk będzie musiał bardzo polegać na samym sobie. Nie powinien liczyć na zbyt wiele pomocy od innych ludzi, nawet najbliższych. Każdy będzie zajęty swoimi obowiązkami, więc Byk zostanie sam ze swoimi. Jednakże nie jest to wcale taka zła sytuacja. Byk będzie bowiem mógł robić to, na co naprawdę ma ochotę. Nikt nie będzie nad nim stał i patrzył mu na ręce. Dzięki temu Byk poczuje, że może wreszcie zająć się ważnymi (w swoim mniemaniu) sprawami.
Pracowity Byk może bez obaw wziąć na siebie dodatkowe obowiązki w tym roku. Mimo że chwilami będzie mu brakowało czasu i swobody, odczuje wielką satysfakcję z wykonywanej pracy. Będzie też miał wiele okazji, aby poszerzyć krąg przyjaciół. A wszystko dzięki sprawom, za które teraz postanowi się wziąć na poważnie. Warto by było, żeby poświęcił nieco więcej czasu na spotkania towarzyskie. Może rozważyć dołączenie do jakiegoś klubu lub zapisać się na kurs zawodowy, aby poznać jeszcze więcej ludzi i stworzyć nową sieć kontaktów. W przyszłości odniesie z tego działania wiele korzyści. Szczególnie finansowych.
Najważniejsze kwestie: Byk powinien polegać na sobie i starać się zrobić jak najwięcej rzeczy samodzielnie.
Największe spełnienie: miłość będzie kwitła.
Największe zagrożenie: braki w portfelu mogą skutecznie zniechęcić Byka do planowania kolejnych posunięć.
Motto na ten rok: Puść to.
Porady: Byk powinien być wierny swoim zasadom. Tak naprawdę tylko na nich może w stu procentach polegać.
Miłość Byka w 2017 roku
Byk będzie czuł się lekko na sercu. 2017 rok to okres szczęścia w miłości, które przytrafia się tylko raz na kilkanaście lat. Wszystkie działania Byka będą pozytywnie odbierane przez jego drugą połówkę. Przy odrobinie szczęścia można liczyć na prawdziwie rajskie doznania w alkowie. Jeśli Byk wykorzysta swoje nadzwyczajne umiejętności, wprawi ukochaną osobę w osłupienie i... doprowadzi do jeszcze piękniejszych momentów.
Samotny Byk z pewnością pozna kogoś wyjątkowego. Być może zostanie przedstawiony komuś przez swoich znajomych lub członka rodziny – i będzie to miłość od pierwszego wejrzenia. Byk powinien tylko uważać, czy nowa znajomość nie będzie wiązała się ze zbyt wysokimi kosztami. W przeciwnym razie uczucia mogą przyćmić jego osąd, co niekoniecznie musi mieć pozytywne skutki.
Rodzina Byka w 2017 roku
W ostatnich latach Byk miał nieco problemów z poprawą warunków życia swojej rodziny. Było mu to cierniem w oku i wprawiało w wielkie przygnębienie. W 2017 roku pojawia się jednak światełko w tunelu. Byk może nareszcie znaleźć się w centrum uwagi swoich najbliższych i wpłynąć na nich w taki sposób, by zainspirować pozytywne zmiany. Do tej pory mu się to nie udawało.
Byk przede wszystkim powinien zaufać swojemu instynktowi opiekuna i strażnika domowego ogniska. On naprawdę wie, co dla wszystkich jest najlepsze. Zainspiruje więc członków rodziny i tchnie w nich nową energię. Wszyscy zapłoną entuzjazmem i zapałem do działania. Wspólnie zaczną pracować nad poprawą stosunków oraz bardziej harmonijnym współżyciem.
Finanse Byka w 2017 roku
Byk nie powinien spodziewać się zbyt wielu ułatwień w sprawach finansowych. Będzie musiał zacisnąć nieco pasa, jeśli chce spłacić przynajmniej część długów. Oczywiście dotyczy to tylko tych Byków, które w ogóle jakieś długi posiadają. Jednakże nawet nie mając zadłużenia, Byk powinien zastanowić się przed każdym większym wydatkiem. Jeżeli pragnie zrealizować jakieś swoje większe cele, musi zgodzić się na odpowiednie inwestycje. Bez nakładów nie ma zysków.
Jeśli Byk dokona właściwego wyboru, jego wytrwałość i wiara w obfitą przyszłość staną się kluczowym fundamentem wszystkich podejmowanych wysiłków. Jego praca przetrwa próbę czasu i Byk osiągnie pełne zadowolenie ze swoich dochodów. Baczniejszą uwagę na swoje obowiązki powinien zwrócić w czerwcu, kiedy wszystko zacznie układać się w bardziej harmonijną całość. W tym momencie można wszystko zepsuć. Nawet drobnostka jest w stanie zniweczyć wysiłki Byka. Najprawdopodobniej jednak uda mu się utrzymać wystarczającą kontrolę, by osiągnąć pełen sukces.
Kariera Byka w 2017 roku
W pierwszej połowie roku Bykowi grożą pewne zawirowania w sferze zawodowej. Zablokuje to część jego planów i wprawi go w przygnębienie. Jednakże jest to część większego planu wszechświata względem Byka. Otóż taka sytuacja pozwoli mu na zakończenie niekorzystnych układów, które od dawna go blokowały. Niestety, zmiany często nie pozostają bez wpływu na dobre samopoczucie. Zwłaszcza gdy tak wiele musi ewoluować w życiu człowieka. Bykowi będzie o wiele łatwiej, jeśli nauczy się odpuszczać niektóre sprawy. Niech jego mottem będzie popularne powiedzenie mistrzów zen: "Puść to".
Dywersyfikacja i elastyczność są kluczowymi elementami poprawy sytuacji zawodowej Byka w tym roku. Dzięki temu od lipca może on powstać z popiołów – o wiele silniejszy niż wcześniej. Poprzednio liczył na wiele korzyści finansowych, związanych ze swoją pracą i pragnienie to w znacznym stopniu blokowało jego możliwości. Był zwyczajnie zbyt nerwowy, by dokonać właściwych zmian. Teraz może skupić się na poprowadzeniu wszystkiego właściwym torem.
Zdrowie Byka w 2017 roku
W tym roku szczególnie ważne będzie to, czego Byk się dotąd nauczył na temat własnego zdrowia. Wszechświat, w pewnym sensie, będzie testować jego wiedzę – nakłaniając go do mądrego wykorzystania posiadanych informacji. To nie powinno być dla Byka szczególnie uciążliwe. Najczęściej doświadczać on będzie drobnych dolegliwości, szczególnie związanych z układem trawiennym lub emocjami. Jeśli rozsądnie podejdzie do pojawiających się problemów, poradzi sobie.
Byk powinien przede wszystkim robić to, co lubi, i cieszyć się miło spędzonym czasem w gronie rodziny. Stan psychiki to podstawa zdrowia w tym roku. Jeśli Byk zadba o dobre samopoczucie, pod koniec roku zauważy u siebie znaczny wzrost siły i motywacji. Nawet w obliczu poważniejszej choroby będzie w stanie wykazać niezwykły hart ducha.

Horoskop 2017 Bliźnięta
Horoskop 2017 Bliźnięta - prognoza astrologiczna na 2017 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Bliźniąt. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.
Dla Bliźniąt jest to rok przejściowy. Układ planet sprzyja zmianom w sferze zawodowej oraz rodzinnej. Warto teraz spróbować uwolnić się od ograniczeń starych przyzwyczajeń. Szczególnie na początku roku Bliźnięta mogą odczuć palącą potrzebę dokonania pewnych zmian. Zauważą, że ich dotychczasowe postępowanie nie było do końca prawidłowe i należy je zmodyfikować.
Przez większość roku Bliźnięta będą bardzo zapracowane. Może się wydawać, że każda możliwa okazja puka do ich drzwi właśnie teraz, a Bliźnięta za wszelką cenę starają się skorzystać z każdej z nich. Nie chcą przepuścić szansy na sukces, ponieważ w ich własnym mniemaniu byłaby to katastrofa nie do odrobienia. Nawet jeśli nie mają pojęcia, co jest do zyskania, Bliźnięta podejmą próbę zdobycia tego. W ostateczności mogą się sparzyć – koszty przerosną bowiem zyski.
Trzeba jednak pamiętać, że Bliźnięta są z natury bardzo aktywne i wręcz nie potrafią istnieć bez ciągłego działania. Lecz nawet w ich przypadku istnieją granice. Bliźnięta odczuwają wielką satysfakcję ze swoich osiągnięć, ale jeśli nie zaczną się bardziej kontrolować, mogą w tym roku poczuć konsekwencje nadmiernego przemęczenia.
Od sierpnia Bliźnięta więcej czasu i uwagi poświęcą rodzinie. Kwestie finansowe będą na tyle ustabilizowane, że teraz będzie można skupić się na tym, co naprawdę w życiu jest ważne. Co ciekawe, Bliźnięta naprawdę będą w stanie wytrzymać więcej niż piętnaście minut w domu, a może nawet będą się nieźle bawić. Jest to dla nich dość nietypowe, ponieważ nie należą do domatorów.
Najważniejsze kwestie: nowe okazje do zmiany dotychczasowego stylu myślenia.
Największe spełnienie: przełom w biznesie.
Największe zagrożenie: chęć zrobienia zbyt wielu rzeczy na raz.
Motto na ten rok: Co za dużo, to niezdrowo.
Porady: Bliźnięta powinny być bardziej selektywne w swoich przedsięwzięciach. Czasami mniej, wcale nie oznacza gorzej.
Miłość Bliźniąt w 2017 roku
Początek roku będzie wydawał się bezlitośnie odrzucać wszystkie pragnienia Bliźniąt związane z miłością. Jeżeli jednak Bliźnięta cały czas będą grały w otwarte karty, mają szansę na zdobycie wielkiej nagrody w tym roku. Dla samotników zapowiada się spotkanie osoby, która całkowicie odmieni ich życie. Będzie to zmiana tak rewolucyjna, że Bliźnięta nie będą chciały na początku w to uwierzyć. To jednak będzie prawda – odnajdą wreszcie swoją bratnią duszę.
Rok 2017 może okazać się też czasem zakończenia starego związku. Bliźnięta teraz już będą wiedziały, że w ich życiu miłosnym chodzi o ustalenie odpowiednich granic oraz większą samokontrolę. W czerwcu nastąpi moment przełomowy, kiedy to należy dokładnie przemyśleć swoje postępowanie w sprawach miłosnych. Bliźnięta powinny przeanalizować wszystkie swoje wady i zalety, a następnie bardziej się zdyscyplinować.
Rodzina Bliźniąt w 2017 roku
W domu Bliźnięta będą miały dużo swobody. Mogą bez skrupułów rozwijać swoje pasje oraz karierę zawodową i żaden z członków rodziny nie będzie miał Bliźniętom za złe, że tak dużo czasu spędzają poza domem. Relacje z najbliższymi będą przy tym ulegały szybkim zmianom. Na szczęście jednak większość czasu będą pozytywne.
W tym roku zaistnieje wiele okazji do zacieśniania więzi rodzinnych, lecz Bliźnięta znaczną ich część przepuszczą przez palce, będąc zbyt zajętymi innymi sprawami. Co prawda spotkają się ze zrozumieniem, ale jednak trochę szkoda nie wykorzystać tych okazji.
Finanse Bliźniąt w 2017 roku
Niezależnie od tego, czy chodzi o spłatę zadłużenia w banku, czy oszczędzania na przyszłość, Bliźnięta mogą liczyć na przychylność gwiazd w tym roku. Bardzo dużo skorzystają na tym, że tak daleko potrafią patrzeć przed siebie, dopasowując swoje cele finansowe do swoich wewnętrznych przekonań. Zresztą przez większość roku finanse będą bardzo ważne dla Bliźniąt. W pewnym momencie może się okazać, że ich dochody nie są zadowalające, więc Bliźnięta podejmą decyzję o dokonaniu poważnej zmiany w swoich źródłach dochodu.
Bliźnięta mogą spodziewać się jeszcze większego tempa zmian, niż sobie zaplanowały. Będą zaskoczone tym faktem, ale na pewno nie będą się broniły przed większymi dochodami. Ich szczęście w finansach będzie rosło, aż z czasem osiągnie stały, dość wysoki poziom. To zupełnie nowy trend w życiu Bliźniąt. Nigdy wcześniej nie miały tak wysokich dochodów.
Kariera Bliźniąt w 2017 roku
Począwszy od drugiego kwartału tego roku, Bliźnięta całkowicie zrewolucjonizują całe swoje spojrzenie na życie. W szczególności dotyczyć to będzie kariery oraz pozycji społecznej. Dotychczasowe cele Bliźniąt zostaną zastąpione nowymi – o wiele większymi. Można nawet powiedzieć, że ich plany rozrosną się wręcz na kosmiczną skalę. Co więcej, w ciągu najbliższych lat te pomysły najprawdopodobniej uda się zrealizować.
Bliźnięta, świadome nadchodzących okazji, będą starały się zawczasu zdobyć jak najwięcej doświadczenia. Nie wystarczy im zwyczajne opłacanie rachunków na czas i luksusowe rozrywki. Wiedzą, że w niedalekiej przyszłości otworzą się przed nimi ścieżki, o jakich wcześniej mogły tylko marzyć. Jeśli jednak chcą w pełni wykorzystać zbliżające się okazje, muszą być odpowiednio przygotowane. Zainwestują więc sporo gotówki i czasu na podnoszenie swoich kwalifikacji. Będzie to priorytetowe działanie Bliźniąt w tym roku.
Zdrowie Bliźniąt w 2017 roku
Rok 2017 niesie ze sobą o wiele większe wyzwania niż te, przed którymi Bliźnięta musiały stawać w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Z tego powodu może dojść do pewnych dramatycznych wydarzeń. W ich obliczu Bliźnięta za wszelką ceną muszą zachować zimną krew. W przeciwnym razie grozi im ogromny stres, a nawet udar lub zawał serca – oczywiście chodzi tutaj o nieco starsze Bliźnięta.
Jednak niezależnie od wieku, Bliźnięta będą czuły skutki wzmożonej pracy i mnogości obowiązków. Warto więc, by w tym roku nieco baczniejszą uwagę poświęciły kwestiom zdrowotnym. Tym bardziej, że... kompletnie nie będą miały na to czasu. Jeśli nie pomyślą nieco więcej o swoim ciele oraz stanie psychiki, mogą zakończyć ten rok z poważnymi dolegliwościami.

Horoskop 2017 Rak
Horoskop 2017 Rak - prognoza astrologiczna na 2017 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Raka. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.
Wraz z kilkoma planetami wchodzącymi w nowe znaki w tym roku, Rak będzie mieć możliwość dokonania pewnych zmian w swoim życiu. Będą się one z pewnością wiązać z wytężoną pracą, stawieniem czoła rzeczywistości i podejmowaniem trudnych decyzji. Nie każdy wybór będzie tak łatwy, jak by tego chciał Rak. Jednakże potrzeba zmian istnieje i jest na tyle konieczna, że nie sposób jej zignorować. Jeżeli Rak postara się działać rozsądnie, świat stanie przed nim otworem.
Znaczna część roku upłynie Rakowi pod znakiem zwyciężania w małych walkach obecnych w codziennym życiu. Zwycięstwa będą może i drobne, ale przyniosą sporo satysfakcji, ponieważ będą stanowiły dowody na to, że Rak posuwa się do przodu. Nie stoi w miejscu, jak często mu się zdarzało w poprzednich latach. Tym razem wykaże wystarczająco dużo dyscypliny, by rozwiązywać jeden problem za drugim.
Konsekwencją powyższego postępowania będzie o wiele większa pewność siebie. Co prawda, Rakowi nadal zdarzać się będzie, że schowa głowę w piasek, lecz dużo rzadziej niż dotychczas. Horoskop na 2017 ujawnia, że Rak będzie czuł jakąś siłę starającą się go powstrzymać. Ostatecznie jednak Rak nie da się pokonać. W ostatnim kwartale roku poczuje przypływ większej energii i stanie się bardziej niezależny. Jest to jedno z jego skrytych marzeń, lecz wcześniej zawsze wydawało się poza zasięgiem.
Najważniejsze kwestie: W tym roku Rak musi o siebie zadbać - niech nie zaniedbuje swojego zdrowia.
Największe spełnienie: Pokonywanie przeszkód - stały wzrost.
Największe zagrożenie: Nieprzewidywalne zdarzenia, na które Rak nie ma wpływu.
Motto na ten rok: Nigdy nie stój w miejscu.
Porady: Rak powinien więcej myśleć o samym sobie oraz własnym szczęściu.
Miłość Raka w 2017 roku
Jeśli Rak jest gotów dać z siebie wszystko i będzie miał dobre intencje oraz pozytywne nastawienie, z pewnością nie zawiedzie się w miłości. Wszystko, co zainwestuje w swój związek, powróci do niego zwielokrotnione. W pierwszych miesiącach Rak będzie raczej ostrożnie podchodził do wszelkich nowości w sprawach miłosnych. Później skoczy na głęboką wodę. Obdaruje ukochaną osobę czymś wyjątkowym, co w dobitny sposób wyrazi jego uczucia.
Cokolwiek Rak zrobi, odczuje subtelne zmiany w swoich relacjach z najbliższą osobą. Krok po kroku wszystko będzie kształtować się coraz bardziej pozytywnie. Jeśli wcześniej były w związku jakieś problemy, teraz zaczną zanikać, a codzienne życie stanie się o wiele przyjemniejsze.
Również samotny Rak może liczyć na poprawę swojego losu w tym roku. Jest jednakże pewien warunek: Rak nie może za bardzo skupiać się na błędach przeszłości. Skoncentrowałby się wówczas na smutnych wspomnieniach i kiepski byłby z niego kompan w towarzystwie. A to właśnie podczas jednego z takich spotkań z przyjaciółmi Rak pozna kogoś wyjątkowego, kto pobudzi jego serce do szybszego bicia.
Rodzina Raka w 2017 roku
W domu ogólnie nie będzie się źle działo. Członkowie rodziny pokłócą się od czasu do czasu, ale nie więcej niż zwykle. Można by powiedzieć, że życie rodzinne Raka w 2017 roku będzie rutynowe, gdyby nie pewne wydarzenia. Niestety, Rak nie ma na nie najmniejszego wpływu i nie jest w stanie zatrzymać ich. Będzie musiał poradzić sobie z konsekwencjami, choć to nie po jego stronie leży wina.
Najlepszym rozwiązaniem okaże się wierność własnym poglądom i twarde trwanie na swoim stanowisku. Rak musi w tym roku zaufać sobie. Ma niemałe doświadczenie w kwestii relacji międzyludzkich, więc na pewno będzie mógł zachować twarz, nikogo przy tym nie krzywdząc. Istnieje szansa na to, że wystarczy przeczekać nieprzyjemny okres. W tym wypadku problem może rozwiązać się sam.
Finanse Raka w 2017 roku
Do końca sierpnia Rak będzie stawał przed kolejnymi zakupowymi wyzwaniami. Co chwilę będzie trafiać na interesującą promocję bądź okazję zrobienia świetnego interesu. Niestety w efekcie jego portfel znacznie się odchudzi. Rak powinien bardzo uważać, na co wydaje pieniądze, jeśli nie chce ryzykować poważnego zadłużenia się. Co prawda, duże zakupy mogą teraz być wymagane jako część naturalnego cyklu i to jest w porządku, ale nie oznacza to zezwolenia na brak samokontroli.
Podejmowanie wysokiego ryzyka w kwestiach finansowych nie jest mocną stroną Raka, ale w tym roku może być naprawdę niebezpiecznie, jeśli nie będzie on panował nad swoimi zachciankami. Może się w pewnym momencie okazać, że Rak wydał już prawie tyle pieniędzy, ile posiada, i zbliżył się do granicy niewypłacalności. Horoskop na 2017 rok zaleca więc ostrożność w sprawach związanych z finansami.
Kariera Raka w 2017 roku
Rak będzie musiał w tym roku radzić sobie z licznymi zmartwieniami i ukrytymi problemami. Taka sytuacja będzie miała miejsce aż do czerwca, po czym znowu będzie można odnotować postęp w realizowaniu marzeń i planów zawodowych. Wreszcie nadejdzie odpowiedni czas, aby odsiać ziarno od plew i zachować tylko to, co jest ważne w pracy. Wykonywanie obowiązków będzie jednak wymagało sporej dawki samodyscypliny.
Konsekwencja oraz wysiłek włożony w pracę opłaci się. Rak powinien teraz myśleć długoterminowo, ponieważ ten rok okaże się z pewnością - w dłuższej perspektywie - decydujący dla jego kariery. Teraz można wprowadzać zmiany w kwestiach, w obliczu których dotychczas Rak czuł się bezradny. Na szczęście może się okazać, że jego obawy były bezpodstawne, a przynajmniej ich powód stracił na znaczeniu.
Zdrowie Raka w 2017 roku
W tym roku Rak powinien postarać się znaleźć czas na przeprowadzenie wszystkich rutynowych badań lekarskich. Co prawda, czuć będzie się dobrze, ale to nie znaczy, że gdzieś głęboko w jego organizmie nie kryje się jakaś poważna choroba. Warto badać się regularnie, ale Rak do tej pory zaniedbywał tę kwestię.
W tym roku zda sobie sprawę z tego, jak ważne dla zdrowia jest szczęście oraz poczucie bezpieczeństwa. To najprawdopodobniej zrewolucjonizuje jego styl życia oraz myślenie o zdrowiu w ogóle. Rak spróbuje być bardziej radosnym na co dzień, podejmie się też świadomego wysiłku zmiany nawyków. Będzie wiedział, że tak trzeba zrobić, nawet jeśli czasem zniszczenie autodestrukcyjnych nawyków wydawać się może niezwykle trudne.

Horoskop 2017 Lew
Horoskop 2017 Lew - prognoza astrologiczna na 2017 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Lwa. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.
Cóż to za rok czeka na Lwa! Pojawi się wiele nowych możliwości, a część z nich znacząco ulży mu w cierpieniu. Nie żeby Lew jakoś bardzo narzekał na swój los, ale niektóre sprawy męczyły go od jakiegoś czasu. Jednak teraz przekona się, że radość można znaleźć nawet w bardzo nieoczekiwanych sytuacjach.
Pewne niewielkie problemy, w tym roku mogą zostać rozwiązane. Lew spojrzy inaczej na stare zagadnienia i nagle go olśni. Będzie mógł stawić czoła sytuacji i rozwiązać problem w sposób zadowalający. Co prawda, trzeba liczyć się z kilkoma następnymi niespodziankami, lecz nie będą one w żaden sposób uciążliwe.
Od połowy zeszłego roku Lew miał świetną rękę do interesów. To się nie zmieni w 2017 roku. Lew ma jeszcze dużo czasu na to, by przygotowywać się do obfitej przyszłości. Jego działania będą przynosiły wiele korzyści. Również w dłuższej perspektywie czasowej. Lew zarobi teraz tak dużo pieniędzy, że może stracić dla nich głowę i wpaść w zakupoholizm. Jeśli tak się stanie, pod koniec roku pojawi się jeszcze szansa wyjścia z finansowych tarapatów.
Najważniejsze kwestie: zdrowie.
Największe spełnienie: pieniądze i jeszcze raz pieniądze.
Największe zagrożenie: jeśli Lew za bardzo skupi się na pracy i swoich finansach, może zaniedbać bliskich.
Motto na ten rok: Mniej czasu na pracę, więcej dla rodziny.
Porady: Nie obawiaj się czerpać z życia pełnymi garściami. Wszechświat nie poskąpi ci niczego.
Miłość Lwa w 2017 roku
Życie miłosne Lwa znacznie się w tym roku zmieni. Przede wszystkim chodzi tutaj o stabilizację. Otóż Lew zatęskni za pewnością, jaką daje stały związek. Jeśli nadal nie stanął na ślubnym kobiercu, teraz z pewnością zacznie do tego dążyć. Nawet potencjalnej monotonii nie będzie się już tak bał, ponieważ zrozumie, że bycie z ukochaną osobą nigdy nie będzie nudne.
Z pewnością Lew pójdzie na pewne kompromisy z ukochaną osobą. W ten sposób ich relacje ulegną znacznej poprawie. Choć i dotąd były całkiem niezłe, teraz miłość będzie jaśnieć niczym Słońce w środku dnia. Wszystko będzie na dobrej drodze. Wprawdzie w okolicach października mogą wystąpić drobne nieporozumienia, lecz ogólna prognoza astrologiczna przewiduje istną sielankę.
Rodzina Lwa w 2017 roku
Rodzina powinna zająć ważniejsze miejsce w świadomości Lwa. Tym bardziej, że raczej będzie go ciągnęło w tym roku do pracy i rozwijania własnej kariery. On pragnie sukcesów i nie boi się poświęcić dla nich znacznej ilości swojego czasu. Niestety, takie postępowanie może powodować napięcia w domu.
Jeśli jednak Lew się nieco postara, może oczekiwać ocieplenia relacji z najbliższymi. Powinien więc jak najtroskliwiej pielęgnować więzi rodzinne. Może bowiem nadrobić wszystkie zaległości. To, co wcześniej zajęłoby mu lata, teraz Lew osiągnie w ciągu zaledwie kilku tygodni. Najlepszy czas ku temu będzie w miesiącach letnich. Być może dobrym pomysłem okaże się propozycja wspólnego wyjazdu na wakacje.
Finanse Lwa w 2017 roku
Ten rok będzie fantastycznym czasem dla Lwa z punktu widzenia finansów. Pod warunkiem, że Lew nie straci głowy i będzie postępował mądrze. Istnieje duża szansa, że ​​będzie on wydawać więcej niż zwykle, ale nie nadwyręży znacznie swojego budżetu. Jeśli jednak nie będzie się kontrolować, może go spotkać niemiła niespodzianka w postaci zablokowanej karty bankomatowej. Wówczas spaliłby się ze wstydu w sklepie czy restauracji, w której akurat zamierzałby uregulować rachunek.
Wszystkie posiadane pieniądze Lew będzie wydawał na rzeczy o dużym znaczeniu. Jego namiętności będą go, co prawda, kusiły do bardziej szałowych zakupów, ale zdrowy rozsądek po prostu musi zwyciężyć. Warto zauważyć, że część wydatków Lwa - a może i większość - będzie w przyszłości generowała spore korzyści. Z tego względu mówimy więc nie tyle o zakupach, co o inwestycjach. Jeśli Lew będzie trzymał je pod kontrolą, z pewnością będzie mógł liczyć na zyski.
Kariera Lwa w 2017 roku
Warto w tym roku pomyśleć o rozpoczęciu nauki na nowym kierunku studiów wyższych lub kursie podnoszącym kompetencje. Przy tej okazji Lew nawiąże sporo interesujących kontaktów, które jeszcze bardziej pobudzą go do działania. Znajomości to niezwykle istotna kwestia w sprawach zawodowych. W przypadku Lwa są one jeszcze ważniejsze, ponieważ potrafi z nich wyciskać złote interesy.
Jeśli Lew prowadzi własną firmę, to doskonały czas, aby skupić swoje akcje marketingowe na lokalnym rynku. Teraz nie będzie się opłacało szukanie klientów w całym kraju, a tym bardziej za granicą. Niech Lew skoncentruje się na najbliższym otoczeniu, a z pewnością odniesie sukces. Dzięki temu będzie sprawniej generować przychody, zarówno ze strony nowych, jak i stałych klientów.
Zdrowie Lwa w 2017 roku
Zdrowie i dobre samopoczucie są słowami kluczowymi dla Lwa w 2017 roku. Jego oczy powinny zwrócić się ku wewnętrznej sferze życia. Wiem, że to nie jest dla niego zbyt naturalne postępowanie, lecz układ planet jednoznacznie wymusi właśnie takie podejście. Lew będzie patrzeć na wszystko z punktu widzenia prawidłowego stylu życia, właściwej diety oraz dbałości o ogólny stan zdrowia. Nawet jego rozrywki będą w tym roku podporządkowane zdrowemu trybowi.
Początkowo takie podejście może stłumić zwyczajową radość i entuzjazm Lwa, ale z czasem wszystko będzie wyglądać lepiej. Lew szybko bowiem zauważy korzyści płynące ze zdrowego stylu życia. Nie tylko będzie czuł się lepiej, ale i przybędzie mu sił do działania i z większą werwą weźmie się do pracy. Uświadomi też sobie, że zdrowie - w ujęciu długoterminowym - jest najcenniejszym kapitałem, jaki można kiedykolwiek posiadać.

Horoskop 2017 Panna
Horoskop 2017 Panna - prognoza astrologiczna na 2017 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Panny. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.
Dla Panny jest to rok zakończenia starych spraw i początku zupełnie nowych. Choć w tym roku wszystkie znaki zodiaku doświadczają wielu nowych uczuć i pomysłów, dla Panny szykuje się najwspanialsza przygoda. O ile pierwsza połowa roku będzie poświęcona przede wszystkim finalizacji wysiłków z ostatnich lat, o tyle od lipca Panna stanie się "złotym dzieckiem". Wszystko, czego się dotknie, przyniesie sukces. Pannie uda się zrealizować praktycznie wszystkie swoje plany. Zarówno stare, jak i zupełnie nowe.
Liczne nowości, z jakimi Panna będzie miała do czynienia, przyprawią ją z pewnością o zawrót głowy. Chwilami będzie bardzo nerwowa, ponieważ zazwyczaj nie czuje się zbyt pewnie w obliczu zmian. Na szczęście zdecydowana większość wydarzeń będzie tak bardzo pozytywna, że uwagę Panny raczej będą przyciągać zyski i korzyści niż brak poczucia bezpieczeństwa. Przez większość roku Panna nawet nie pomyśli, że może jej się powinąć noga. Po prostu wszystko będzie się układać wspaniale.
Do połowy sierpnia Panna zamknie większość swoich dotychczasowych projektów i zacznie zliczać osiągnięcia. A będzie tego sporo. Podbudowana sukcesami, szybko zaplanuje kolejne zadania i cele do zrealizowania. Podczas ich wypełniania będzie się cieszyć niebywałym, jak na Pannę, szczęściem i uczuciem spokoju. Dzięki temu lepiej zrozumie możliwości, jakie otwierać się będą w przyszłości.
W tym roku o wiele większego znaczenia nabierze dla Panny duchowość. Zapragnie więc poświęcić więcej czasu na wewnętrzne poszukiwania. Zauważy też, że w ten sposób ulepsza swój punkt widzenia na wiele życiowych kwestii. To dla Panny nowy, ekscytujący obszar badań. Z pewnością spędzi więc długie godziny na przedzieraniu się przez kolejne strony znalezionych w bibliotece książek.
Ostatecznie Panna może nawiązać silniejszą więź ze swoją wewnętrzną naturą - poznać siebie tak dobrze jak nigdy dotąd. Znajdzie w ten sposób szczęście. Pod warunkiem, że nie przestraszy się wyrażania prawdziwej siebie. Jeśli się to uda, Panna zacznie świecić własnym blaskiem, który zostanie dostrzeżony przez wszystkich ludzi z jej najbliższego otoczenia. Ludzie będą ją zauważać przy każdej okazji. Nawet w tłumie wyczują prawdziwy potencjał Panny. W efekcie ta ostatnia zyska nowe możliwości działania, ponieważ wiele osób będzie chciało podjąć z nią współpracę.
Najważniejsze kwestie: sprawy zawodowe na dłużej będą okupować myśli Panny.
Największe spełnienie: znaczny wzrost dochodów.
Największe zagrożenie: strach przed zmianami może powstrzymywać Pannę przed pełnym wykorzystaniem nadarzających się okazji.
Motto na ten rok: Zaakceptuj wszystkie zmiany.
Porady: Kiedy Panna zauważy, jak bardzo się zmienia, nie powinna się obawiać. Zamiast tego niech skupi się na pełnym wykorzystaniu wszystkich nadarzających się okazji.
Miłość Panny w 2017 roku
Panna znajdzie interesujące sposoby na ponowne rozpalenie płomienia miłości pomiędzy nią a ukochaną osobą. Ich więź ewoluuje dzięki temu i wejdzie na całkowicie nowy poziom. Panna wytworzy atmosferę fizycznej czułości, na czym jej związek skorzysta. Horoskop przepowiada wiele upojnych nocy. Warto zastosować nowe świece zapachowe i egzotyczne olejki. Dzięki nim Panna doświadczy seksualności w zupełnie inny sposób.
Mimo wspaniałych uniesień, miłość nie stanie dla Panny priorytetem w tym roku. Będzie ona czerpała satysfakcję z obecnego stanu rzeczy, a swoją uwagę poświęci raczej finansom i karierze zawodowej. Niemniej od października jej związek z ukochaną osobą zostanie wzbogacony o małe, zmysłowe szczegóły (chociażby wspomniane już olejki czy świece), dodające szczypty pikanterii do pożycia. Dojdzie do wielu dwuznacznych sytuacji, które wyostrzą Pannie zmysły i na chwilę odciągną jej uwagę od pracy zawodowej.
Rodzina Panny w 2017 roku
W życiu rodzinnym czeka Pannę w tym roku wiele nowych emocji. To bardzo urozmaici relacje z najbliższymi i będzie źródłem wyzwań, jakie dotąd przed Panną jeszcze nie stały. W efekcie zdobędzie ona mnóstwo nowych doświadczeń, które otworzą drzwi do duchowego rozwoju. Relacje rodzinne przyniosą Pannie w tym roku bezcenne skarby. Ich zdobycie nie byłoby możliwe w pojedynkę i Panna szybko to zrozumie.
Członkowie rodziny mogą doświadczać pewnych problemów natury osobistej, co Pannę zasmuci, ale i zmotywuje do działania. Postara się pomóc bliskim w znalezieniu rozwiązania - nawet jeśli będzie ono trudne i czasochłonne. Panna się nie podda, ponieważ leży jej na sercu dobre samopoczucie ukochanych osób.
Finanse Panny w 2017 roku
Finansowe cele Panny mają ogromną szansę na realizację w tym roku. Najprawdopodobniej uda się osiągnąć nawet więcej, niż Panna sobie zaplanowała. Choć inwestycje będą podatne na wzloty i upadki bardziej niż zwykle, większość z nich zakończy się na dużym plusie. Panna może zaprzestać współpracy z uciążliwymi partnerami biznesowymi, którzy do tej pory ją hamowali. To może być bardzo mądry ruch, ale może też tymczasowo spowolnić wzrost dochodów, więc Panna powinna poważnie się zastanowić, zanim cokolwiek w tej kwestii postanowi.
Ogólna tendencja tego roku skupia się wokół relacji z ludźmi, więc Panna może liczyć na nawiązanie korzystnych stosunków partnerskich ze znaczącymi graczami w jej branży. Pewna umowa, która była przygotowywana już od jakiegoś czasu, wreszcie zostanie sfinalizowana.
Panna powinna w tym roku rozszerzać krąg znajomych i przyjaciół - także tych czysto biznesowych. Niech szuka przede wszystkim ludzi, którzy potrafią motywować i inspirować do zmiany perspektywy - z czysto praktycznej na taką, która obejmuje bardziej ezoteryczne aspekty życia.
Kariera Panny w 2017 roku
W poprzednich latach Panna była skupiona na swoich celach i bardzo ciężko pracowała. Wniosła swój znaczący udział w sukcesy firmy i teraz zostanie to docenione. Może liczyć na nagrody i wyróżnienia, a nawet znaczącą podwyżkę. Oczywiście nie obędzie się w tym roku bez pomniejszych porażek, ale ostatecznie wszystko będzie się pozytywnie rozwijać.
Od czerwca Panna nawiąże kontakty z osobami, którym bardzo zależy na odniesieniu sukcesu zawodowego. Będą więc pracowite i niezwykle zaangażowane w wykonywanie swoich obowiązków. Współpraca z takimi ludźmi okaże się dla Panny bardzo korzystna. Jeśli wejdzie ona w rolę lidera nowo powstałej grupy, istnieje ogromne prawdopodobieństwo zakończenia projektu sukcesem.
Zdrowie Panny w 2017 roku
Ogólny stan zdrowia Panny będzie w tym roku całkiem niezły. Przez większość czasu będzie czuła się silna i pełna wigoru. Niech to jej jednak nie zwiedzie. To, że czuje się rewelacyjnie, nie oznacza wcale, że powinna podejmować nadmierny wysiłek fizyczny. Pannę będzie korciło zwiększenie częstotliwości oraz intensywności treningów. Czasami powinna jednak nieco odpuścić, jeśli nie chce się przeforsować.
Horoskop na 2017 rok sugeruje korzyści zdrowotne pochodzące z twórczych poszukiwań Panny. To wydaje się dość zaskakujące, ale Panna naprawdę poprawi swój stan zdrowia dzięki wiedzy zdobytej podczas studiów duchowych lub związanych z jakąś dziedziną sztuki. Będzie po drodze popełniać błędy, ale w konsekwencji osiągnie większą wewnętrzną harmonię, która przyczyni się do znacznie lepszego samopoczucia

Horoskop 2017 Waga
Horoskop 2017 Waga - prognoza astrologiczna na 2017 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Wagi. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.
Rok 2017 przyniesie tyle zmian i fascynujących wydarzeń, że Waga nawet przez chwilę nie będzie się nudziła. Będzie to czas zarówno intelektualnej i społecznej ekspansji, jak i kreatywności oraz wielu osobistych osiągnięć. W pierwszej połowie roku Waga będzie kontynuować swoje wysiłki na rzecz zwiększenia zasięgu swoich znajomości. Pojawią się przy tym pewne nagrody i wyróżnienia mające swoje źródło w ciężkiej pracy i ofiarności, jaką Waga wykazała się w ciągu ostatnich kilku lat.
Ten rok okaże się dobrym czasem na refleksję. Waga może do tego celu wykorzystać urlop lub po prostu czas wolny po zakończeniu codziennej pracy. Warto w tym momencie zastanowić się poważniej nad sprawami, które Waga do tej pory odkładała - i to od wielu lat. Może sobie nie zdawać z tego sprawy, ale teraz jest już gotowa do nowego etapu w swoim życiu - inicjatyw, które będą początkiem wieloletnich działań.
Dla Wagi ten rok okaże się trampoliną, od której odbije się w kierunku następnego roku i jego sukcesów. Teraz jest właściwy czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i układanie planów, które oczywiście od razu należy wdrażać w życie. Waga nie musi jednak spieszyć się do swojej obfitej przyszłości. Początki są bowiem równie ważne, jak cała droga do realizacji marzeń. Teraz można zbudować fundamenty pod dalsze działania. Najlepiej będzie, jeśli Waga wykorzysta czas na spojrzenie wstecz i poznanie siebie, aby w pełni wykorzystać nadchodzące miesiące.
Najważniejsze kwestie: poważna refleksja nad samym sobą.
Największe spełnienie: odpoczynek oraz regeneracja sił potrzebnych do realizowania marzeń.
Największe zagrożenie: brak cierpliwości może spowodować nierozsądne postępowanie.
Motto na ten rok: Im solidniejszy fundament, tym trwalszy można zbudować dom.
Porady: Walcz o swoje prawa - niech nikt nie narzuca ci swojej woli.
Miłość Wagi w 2017 roku
Dobrym pomysłem będzie w tym roku zaplanowanie długich weekendów, tylko w towarzystwie ukochanej osoby. Tegoroczne przemyślenia Wagi skłonią ją do wzmocnienia pragnień związanych z rozwijaniem miłości. Relaks z dala od rodziny i obowiązków zawodowych pozwoli zacieśnić więzi z ukochaną osobą.
Osoba urodzona pod znakiem Wagi może liczyć na wiele nowych znajomości w tym roku. Jeśli więc jest samotna, z pewnością pozna kogoś interesującego. Przynajmniej na tyle, żeby spędzić z nim więcej czasu. Romans będzie wisiał w powietrzu, co sprawi Wadze dużo emocjonalnej satysfakcji.
Rodzina Wagi w 2017 roku
Ten rok będzie obfitował w wydarzenia, a sukcesy Wagi będą coraz liczniejsze. Niestety czasami na szczycie trzeba stanąć w pojedynkę. Rok 2017 jest okazją do stanięcia na własnych nogach zamiast polegania na innych. Waga właśnie tą ścieżką będzie najprawdopodobniej podążać, co może odbić się negatywnie na jej relacjach z najbliższymi. Z jednej strony, Wadze nikt nie będzie przeszkadzał i ograniczał jej możliwości, ale z drugiej - może się poczuć samotna.
Jeżeli Waga chce utrzymać bliskie więzi z członkami swojej rodziny, powinna przezwyciężyć swoje lęki związane z wchodzeniem w konfrontację i zacząć rozmawiać z bliskimi. To może być trudne, ale umiejętnie przeprowadzona rozmowa pozwoli zakopać topór wojenny. Wówczas cała rodzina będzie mogła odetchnąć z ulgą i po prostu cieszyć się swoim towarzystwem.
Finanse Wagi w 2017 roku
Przede wszystkim należy zaznaczyć, że finanse Wagi w tym roku będą stabilne i nie grożą im żadne większe straty. Pojawią się momenty nieznacznego spowolnienia, ale ogólnie Waga będzie bardzo dobrze zarabiać. Stabilność finansów nie oznacza jednak żadnych większych dochodów. Chodzi raczej o poczucie bezpieczeństwa w kwestiach związanych z pieniędzmi. Jeśli miałyby pojawić się jakieś trudności w tej dziedzinie lub nieprzewidziane wydatki - Waga bez problemu sobie z nimi poradzi.
Warto pamiętać, że Waga jest teraz w fazie przejściowej. Będzie się z tego powodu nieco denerwować, ponieważ pragnie zwiększyć swoje zarobki od razu, bez czekania i wkładania większego wysiłku w konieczne inwestycje. Niestety, musi się uzbroić w cierpliwość. Pieniądze przyjdą z pewnością, ale nie tak od razu.
Kariera Wagi w 2017 roku
Podczas gdy inni walczą z przeciwnościami losu i zmagają się z problemami, Waga umie spojrzeć na całość z odpowiedniej perspektywy. Dzięki temu o wiele lepiej widzi pojawiające się możliwości i potrafi je wykorzystać do realizacji swoich celów. W tym roku obraz całości stanie się jeszcze bardziej pełen, ponieważ Waga zrozumie swoją rolę i dostrzeże swe mocne strony i talenty. Teraz nareszcie będzie mogła zobaczyć, że nie jest gorsza od osób, które do tej pory darzyła ogromnym szacunkiem.
Waga musi się liczyć ze zwiększoną ilością obowiązków, jeśli chce piąć się w górę po szczeblach kariery. Nie znaczy to jednak, że jej życie zmieni się na gorsze. Wręcz przeciwnie. Waga przekona się, że jej wysiłki wyniosą ją na szczyty. Będzie czerpała ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy, ponieważ wyraźnie widać, dokąd ona prowadzi. Obawy przed nieznanym, jakie czasami dopadają Wagę, odejdą na dalszy plan.
Zdrowie Wagi w 2017 roku
W marcu Waga odczuje silniejszy pociąg do kwestii zdrowotnych. Postanowi zmienić swój styl życia na bardziej korzystny. Niestety, nie wystarczy jedynie ograniczyć ilości imprez i spotkań towarzyskich. Choć Waga będzie na początku święcie przekonana, że dla dobrego zdrowia wystarczy po prostu się wysypiać i pić mniej alkoholu. Co prawda, są to bardzo ważne kwestie, ale stanowią niejako pierwszy krok na drodze do polepszenia stanu zdrowia.
Choć dla Wagi dbałość o zdrowie może okazać się nieprzyjemnym zadaniem, w tym roku zrozumie, że należy traktować swoje ciało jak świątynię, a nie jak śmietnik. Jeśli Waga wytrwa w swoim postanowieniu i wprowadzi odpowiednie zmiany w trybie życia, będzie zaskoczona, jak bardzo poprawi się jej byt. Stanie się silniejsza i bardziej zmotywowana do pracy. Krok po kroku jej życie będzie się zmieniać na lepsze we wszystkich sferach.

Horoskop 2017 Skorpion
Horoskop 2017 Skorpion z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla twojego znaku zodiaku. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.
Ostatnie lata były dla Skorpiona dość nieprzyjemne, ale z tym już koniec. Rok 2017 będzie o niebo lepszy. Nadszedł czas świętowania i zbierania owoców ciężkiej pracy. W drugiej połowie roku Skorpion może liczyć na szczególnie sprzyjający czas – to może być prawdziwy punkt zwrotny w jego życiu.
Skorpion będzie zapewne zachwycony, mogąc rozwinąć swoje umiejętności w tym roku. A będzie ku temu całkiem sporo okazji. Układ planet przyniesie tyle fascynujących wyzwań, że Skorpion co chwilę będzie miał możliwość nauczenia się czegoś nowego lub pogłębienia już posiadanych talentów. Wiedza bardzo przyda mu się w realizacji długoterminowych celów, jakie sobie teraz obierze.
W marcu pojawi się bezprecedensowa szansa dla Skorpiona. Musi być gotowy do zmian i chcieć je wykorzystać. Na co dzień ma bardzo mądre podejście do życia, które naturalnie predysponuje go do podejmowania właściwych decyzji. Tym razem jego wyczucie również nie zawiedzie. Wystarczy, żeby zrobił krok do przodu i skoczył wprost w objęcia nowych możliwości.
Skorpion będzie miał przypływ twórczego geniuszu w czerwcu. Jeśli jego kariera zawodowa lub pasje są związane ze sztuką, będzie w szczytowej formie i stworzy coś naprawdę wspaniałego. Jego dzieło zachwyci wszystkich i może nawet znajdzie się kupiec, gotowy zapłacić sporą sumę pieniędzy za wytwór kreatywności Skorpiona.
Najważniejsze kwestie: ten rok będzie przełomowy w wielu dziedzinach. Najważniejsze jednak, że skończą się ciężkie lata, a zacznie o wiele bardziej przyjemny czas.
Największe spełnienie: samotna kontemplacja.
Największe zagrożenie: duże wymagania ze strony rodziny – być może nawet zbyt duże.
Motto na ten rok: Wierność własnym ideałom to najlepsza droga.
Porady: najlepszym rozwiązaniem w tym przełomowym czasie będzie pozostanie sobą. Bez względu na sytuację.
Miłość Skorpiona w 2017 roku
Miłość jest jedną z najważniejszych sfer życia Skorpiona. Nie znaczy to, że wszystko zawsze układa się sielankowo. Układ planet sugeruje, że w tym roku Skorpion powinien więcej uwagi poświęcić potrzebom ukochanej osoby. W poprzednim roku nieco ją zaniedbywał, co mogło negatywnie wpłynąć na wzajemne relacje. Teraz to może się zmienić, o ile Skorpion nieco bardziej się wysili.
Zmiany w życiu miłosnym mogą pojawić się już na początku stycznia. Nie będzie więc trzeba długo czekać na ocieplenie stosunków. Co więcej, Skorpion jest absolutnie pewien uczuć łączących go z jego drugą połówką. Ta pewność nie jest, niestety, stuprocentową zaletą, gdyż z jej powodu Skorpion nie miał dotąd w zwyczaju wyrażać swoich uczuć słownie. Jednakże to nie jest najlepsze podejście. Większość ludzi potrzebuje słownego potwierdzania uczuć. Skorpion powinien więc od teraz częściej używać słowa: „kocham cię”.
Rodzina Skorpiona w 2017 roku
Rodzina będzie wiele wymagała od Skorpiona i niestety wyssie z niego prawie całą energię. To będzie trudne, lecz Skorpion wykaże się cierpliwością i jakość rozwiąże problemy z najbliższymi. Pozwoli, by czas zagoił najpoważniejsze rany. Jego podejście nie przejdzie niezauważone i najprawdopodobniej obudzi poczucie winy u tej osoby, która najbardziej eksploatowała Skorpiona.
Od początku października relacje z innymi znacznie się polepszą. Członkowie rodziny docenią wiedzę Skorpiona oraz jego doświadczenie. W efekcie zaufają mu na tyle, że na jego barki spadnie podejmowanie najważniejszych decyzji. Skorpion będzie z tego stanu rzeczy bardzo zadowolony, choć nie umknie jego uwadze wielka odpowiedzialność, jaką będzie musiał na siebie przyjąć.
Finanse Skorpiona w 2017 roku
W kwestiach finansowych horoskop przewiduje pewne ograniczenia. Być może wahania rynku akcji w ostatnim czasie przyczyniły się do strat w portfelu Skorpiona. Jeśli do tego doszło i Skorpion popadł w długi, w tym roku zacznie wychodzić na prostą. Pojawi się nawet możliwość oszczędzania, co będzie miało pozytywny wpływ na samopoczucie Skorpiona. Sam fakt bycia na plusie sprawi, że będzie on bardziej zadowolony z życia.
Jeżeli Skorpion podejdzie do swoich spraw finansowych z rozsądkiem i odpowiedzialnie będzie zarządzał zasobami, znacznie wzmocni swój majątek. Od czerwca wszystkie przepływy finansowe nabiorą bardziej harmonijnego charakteru. Może się okazać, że przed Skorpionem nagle otworzy się droga do znacznego podniesienia dochodów.
Kariera Skorpiona w 2017 roku
Jeśli Skorpion bardziej otworzy się na nowe pomysły, znajdzie się w znacznie korzystniejszej sytuacji zawodowej. Do niedawna bowiem ciężko pracował i los cały czas rzucał mu kłody pod nogi. Jednak teraz to się może zmienić. Skorpion może przezwyciężyć naturalną powściągliwość i rozszerzyć swoje kontakty.
Powinien również skorzystać z okazji na rozpoczęcie dodatkowych szkoleń, a nawet rozpocząć naukę na studiach wyższych. Otworzy się też możliwość podjęcia bardzo obiecującego stażu, który może przyczynić się do zdobycia wymarzonej pracy w niedalekiej przyszłości. Warto będzie poświęcić swój czas, nawet jeśli staż nie będzie wiązał się ze zbyt wysokim wynagrodzeniem. Samo doświadczenie będzie już procentować.
Zdrowie Skorpiona w 2017 roku
Skorpion znajdzie sporo wolnego czasu w tym roku, ale raczej nie poświęci go na uprawianie sportów czy poszukiwanie sposobów na zdrowsze życie. Będzie starał się znaleźć jak najwięcej czasu na to, by w samotności porozmyślać. Właśnie to pozwoli mu najlepiej zregenerować siły i wzmocnić organizm.
Cokolwiek się zdarzy, Skorpion musi liczyć się z tym, że los nie poskąpi mu zarówno dobrego samopoczucia, jak i pewnych dolegliwości. Ilość chorób Skorpion zminimalizuje dzięki zmianie nawyków żywieniowych. Odpowiednia dieta okaże się dla niego zbawienna.

Horoskop 2017 Strzelec
Horoskop 2017 Strzelec - prognoza astrologiczna na 2017 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Strzelca. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.
Optymizm nie będzie opuszczał Strzelca w tym roku. Dobra passa nie będzie miała końca, dzięki czemu Strzelec będzie mógł mocno rozwinąć swój potencjał. Będzie odznaczał się niezwykłą charyzmą i gorliwie podejmie się nowych przedsięwzięć. Większość ludzi z jego otoczenia dostrzeże to pozytywne podejście do życia. Z pewnością będą chcieli spędzić ze Strzelcem jak najwięcej czasu, podświadomie dążąc do zarażenia się jego optymizmem.
Co ciekawe, nowe doświadczenia sprawią, że Strzelec stanie się bardziej dojrzałą osobą. Co prawda dowcip i naturalna radość w żaden sposób mu się nie przytępią, lecz teraz w jego spojrzeniu pojawi się coś jeszcze. Strzelec będzie bowiem bardziej świadomy długoterminowych implikacji swojego postępowania. Dlatego też zacznie działać w bardziej przemyślany sposób, choć to może się wydawać nie w jego stylu.
Ogólnie rzecz ujmując, jest to kolejny rok zmian, wzrostu i ekspansji. Podobnie zresztą jak dla innych znaków zodiaku. Strzelec zazwyczaj potrafi wykorzystać nadarzające się okazje i tym razem nie będzie inaczej. Praktycznie w każdej dziedzinie życia będzie mógł coś zmienić. Oczywiście na lepsze. Duże korzyści czekają na niego w karierze i biznesie, ale też w życiu osobistym. Zapowiada się rok wielu spełnionych marzeń i zrealizowanych planów.
Najważniejsze kwestie: Strzelec będzie zachowywał się bardziej dojrzale, co znacznie podniesie jakość jego życia.
Największe spełnienie: zmiana w podejściu do spraw rodzinnych okaże się strzałem w dziesiątkę.
Największe zagrożenie: brak samokontroli w wydawaniu pieniędzy.
Motto na ten rok: zastanów się dwa razy, zanim podejmiesz decyzję.
Porady: Strzelec powinien nauczyć się cierpliwości w dążeniu do swoich celów. To mu się bardzo opłaci w przyszłości.
Miłość Strzelca w 2017 roku
Miłość Strzelca nabierze bardziej wyraźnych kształtów. Stanie się bardziej roztropna. Już nie tylko rezolutna i ekscytująca, ale też mądra i poważna. Dla Strzelca to będzie zapewne nowość, ale kochana przez niego osoba poczuje się nareszcie w prawdziwym, „dorosłym” związku. Wcześniej miewała wrażenie, że miłość jest dla Strzelca tylko zabawą, a nie ważnym elementem życia. Teraz jest inaczej. I to jest bardzo dobra zmiana.
Strzelec, który znajduje się w początkowej fazie związku, nie będzie pewien, czy chce się w pełni zaangażować. Będą go męczyły wspomnienia bolesnej przeszłości, przez co nie będzie umiał całkowicie zaufać drugiej osobie. Jeżeli jednak uda mu się przezwyciężyć obawy, czekają na niego wspaniałe doświadczenia. Być może właśnie znalazł bratnią duszę. Nie dowie się tego, jeśli nie skoczy na głęboką wodę.
Rodzina Strzelca w 2017 roku
W tym roku warto, by Strzelec położył nacisk na kontakty międzyludzkie. Od nich będzie wiele zależeć. Nie tylko w kwestii kariery czy finansów, ale przede wszystkim w kwestiach rodzinnych. Strzelec powinien pokazać swoim bliskim, jak bardzo mu na nich zależy. Najlepiej zrobi, jeśli zorganizuje imprezę rodzinną i zaprosi wszystkich – nawet skłóconych ze sobą – członków rodziny. Zyska tym gestem duże uznanie i oczyści rodzinną atmosferę z negatywnych energii.
W tym roku Strzelec zmodyfikuje nieco stare nawyki komunikowania się z najbliższymi oraz to, w jaki sposób ich postrzega. Jego postawa do tej pory bywała męcząca dla innych, lecz teraz to się zmieni. Strzelec nie będzie już tym samym beztroskim duchem, który nie zajmuje się poważnymi sprawami. W tym roku zacznie bardziej serio podchodzić do kwestii rodzinnych, co bardzo spodoba się wszystkim dookoła.
Finanse Strzelca w 2017 roku
Przez cały rok Strzelec musi zwracać baczną uwagę na swoje finanse. Bynajmniej nie dlatego, że grożą mu straty. Wręcz przeciwnie. Będzie sobie doskonale radził z zarabianiem pieniędzy. Problem w tym, że duże dochody wiążą się u niego z olbrzymią pokusą wydawania pieniędzy na mało istotne, a za to kosztowne przedmioty czy eskapady. Strzelec uwielbia się dobrze bawić i z tego powodu często nie kontroluje swoich wydatków. Jako że w 2017 roku może liczyć na znaczne przychody, ręka będzie go świerzbiła w każdym sklepie.
Wobec powyższego, istnieje niebezpieczeństwo, że Strzelec wyda zbyt dużo pieniędzy i może popaść w finansowe tarapaty. Jeśli nie zacznie się kontrolować i nie zaciśnie nieco pasa, już w połowie roku może zacząć odczuwać braki w gotówce.
Kariera Strzelca w 2017 roku
Strzelec z pewnością wespnie się w tym roku po szczeblach kariery. Jeśli pracuje w handlu, najprawdopodobniej pobije nowy rekord w poziomie sprzedaży, czym zaskarbi sobie przychylność przełożonych. Nie tylko więc będzie wyrabiał normy, ale ustalał – swoimi osiągnięciami – zupełnie nowe standardy w firmie. Niektórzy współpracownicy mogą mieć mu to za złe, ale kto mógłby się gniewać na tak pozytywną postać jak Strzelec? On jest o wiele za sympatyczny, by budzić u kogoś niechęć. A już na pewno nie z powodu własnych osiągnięć. Raczej będzie motywował innych do bardziej wytężonej pracy i sprawi, że cały zespół zacznie osiągać lepsze wyniki.
Strzelec doświadczy zwieńczenia wielu swoich wysiłków z poprzednich lat. Jego praca zostanie doceniona na forum publicznym. Być może jakieś jego dzieło literackie zostanie opublikowane i pozytywnie ocenione przez krytyków. Jeśli Strzelec kandyduje na stanowisko publiczne, najprawdopodobniej zwycięży w wyborach. Oczywiście nic nie przyjdzie mu bez wysiłku. Strzelec powinien się postarać, jeśli naprawdę zależy mu na sukcesie.
Zdrowie Strzelca w 2017 roku
Strach Strzelca może osłabić jego samopoczucie. Większość dolegliwości będzie jednak miała podłoże psychiczne. Mimo radosnej i pozytywnej natury, gdzieś w głębi umysłu Strzelca czają się obawy przed poważną chorobą. W ten sposób może on sam wpędzać się w zły stan zdrowia. A tak naprawdę nie ma ku temu podstaw. Strzelec miewa swoje gorsze chwile, jak każdy. Nie jest to jednak powód do zamartwiania się potencjalną chorobą.
Jeśli Strzelec zda sobie sprawę z tego, czego brakuje w jego życiu, szybko będzie mógł poprawić swoją sytuację zdrowotną. To naprawdę nie będzie takie trudne. Poza większym zaufaniem wobec własnego organizmu, Strzelcowi potrzeba odrobiny ćwiczeń i lepszej diety. Naturalny optymizm załatwi resztę.

Horoskop 2017 Koziorożec
Horoskop 2017 Koziorożec - prognoza astrologiczna na 2017 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Koziorożca. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.
Koziorożec cierpliwie pracował i czekał na efekty swoich wysiłków od dawna. W tym roku nareszcie zacznie dostrzegać pierwsze przebłyski sukcesu. Musi więc zrobić wszystko, żeby kontynuować ten trend. Nie może pozwolić sobie teraz na zwolnienie tempa, bo wszystko może się jeszcze rozsypać jak domek z kart. Koziorożec wie, że potrzeba czasu, aby zbudować coś naprawdę dobrego.
Teraz można skupić w jednym projekcie wszystkie plany i marzenia oraz zająć się dokładnie tym, co Koziorożca motywuje. Należy też unikać wszystkich rzeczy, które rozpraŹródło: przewodnikduchowy.pl/wt/2017-horoskop.phpSkomentuj na forum
ForumPCW PVC PCV
tworzywa sztuczne, recykling, granulaty, przemiały
www.ekomer.pl


Copyright @ 2010 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl