Wyszukaj:
Ogłoszeń: 15001
Firm w katalogu: 3327

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ GIEŁDA SUROWCÓW KATALOG FIRM
Budowlane (850)
Drewno (25)
Krawieckie (44)
Metale (8653)
Opakowania (1407)
Paliwa (32)
Poligrafia (39)
Spożywcze (136)
Tworzywa sztuczne (3815)
(53724)
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
NOTOWANIA
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
DOWCIPY
FILMIKI
surowce24.com / Informacje / Nowinki techniczne / XV edycja Mistrzostw Polski we Wbijaniu Gwoździ


XV edycja Mistrzostw Polski we Wbijaniu Gwoździ
2016-08-31

Jak co roku podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema 2016 w Poznaniu, odbędą się MISTRZOSTWA POLSKI WE WBIJANIU GWOŹDZI. Od lat konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród przedstawicieli branży drzewnej z uwagi na profesjonalną organizację, przyjazną atmosferę i wyśmienitą zabawę, a ponadto zwycięzca oprócz prestiżowego tytułu zostaje obdarowany atrakcyjnymi nagrodami.
Inicjatorem Mistrzostw Polski we Wbijaniu Gwoździ jest Wydawnictwo Inwestor z Tczewa, wydawca ogólnopolskich periodyków branżowych – „Gazeta Przemysłu Drzewnego” oraz „Meblarstwo - Komponenty i Technologie”, a ich współorganizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Impreza tradycyjnie odbywa się na stoisku Wydawnictwa Inwestor podczas corocznych targów Drema w Poznaniu, które w tym roku odbywać się będą w dniach 13-16 września br.
Udział w mistrzostwach mogą wziąć osoby, które są prenumeratorami przynajmniej jednego z pism wydawanych przez Wydawnictwo Inwestor lub wykupią prenumeratę podczas trwania targów. Konkurs trwa przez wszystkie dni targowe i podzielony jest na dwa etapy (rywalizacja dzienna oraz finałowa). Zadaniem uczestników jest wbicie pięciu 3,5-calowych gwoździ w drewniane kantówki pięcioma uderzeniami młotka (jeden gwóźdź jednym uderzeniem). Osoba, której się to uda, zostaje liderem dnia i otrzymuje nagrody w postaci narzędzi i akcesoriów technicznych do obróbki drewna, ufundowanych przez firmy ITA Tools i Högert Technik. Jednocześnie osoba ta zostaje zakwalifikowana do rywalizacji finałowej, która odbędzie się ostatniego dnia targów. Wezmą w niej udział wszyscy zwycięzcy etapów dziennych. Zasady rywalizacji finałowej są takie same jak zasady etapów dziennych. Na zwycięzcę finału będą czekały cenne nagrody ufundowane przez czołowych przedstawicieli sektora maszyn i urządzeń dla przemysłu drzewnego.
Podczas tegorocznej edycji mistrzostw, kantówki do wbijania gwoździ zapewnia firma Buda z Opalenicy, gwoździe w ilości 300 kg dostarczy firma W & W z Marcelowa, natomiast młotki, którymi będą się posługiwać uczestnicy konkursu zaoferowała firma Högert Technik z siedzibą w Pruszkowie, która jednocześnie jest sponsorem nagród rzeczowych w postaci narzędzi ręcznych oraz osprzętu technicznego. Nagrodę główną w konkursie ufundowała firma ITA Tools z Krakowa. Oprócz nagrody głównej ITA Tools jest także fundatorem szeregu innych nagród rzeczowych w postaci elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.
Celem konkursu jest promowanie czasopism Gazeta Przemysłu Drzewnego i Meblarstwo - Komponenty i Technologie jako źródeł wymiany informacji między dostawcami a przedsiębiorcami na te-mat dostępnych na rynku surowców i technologii. Konkurs organizowany jest od wielu lat i już na stałe wpisał się w cykl wydarzeń największych targów branży drzewnej i meblarskiej w Polsce oraz krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W tym roku odbędzie się jego jubileuszowa, piętnasta edycja.Źródło: www.drema.pl/pl/Skomentuj na forum
Forum

Nie ma jeszcze żadnej wypowiedzi. Bądź pierwszy!


Nowinki techniczne
(2018-08-06)
(2018-04-04)
(2018-02-08)


PCW PVC PCV
tworzywa sztuczne, recykling, granulaty, przemiały
www.ekomer.pl


Copyright @ 2010 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl