Wyszukaj:
Ogłoszeń: 14984
Firm w katalogu: 3327

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ GIEŁDA SUROWCÓW KATALOG FIRM
Budowlane (848)
Drewno (25)
Krawieckie (44)
Metale (8644)
Opakowania (1404)
Paliwa (32)
Poligrafia (39)
Spożywcze (136)
Tworzywa sztuczne (3812)
(53724)
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
NOTOWANIA
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
DOWCIPY
FILMIKI
surowce24.com / Informacje / Nowinki techniczne / PFR zainwestuje w przedsięwzięcia polskiego lidera recyklingu. Na początek Litwa


PFR zainwestuje w przedsięwzięcia polskiego lidera recyklingu. Na początek Litwa
2017-11-17

Polski Fundusz Rozwoju inwestował już wspólnie z PZU w przejęcie Banku Pekao. Zaledwie tydzień temu głośna była umowa wejścia w WB Electronics, prywatną firmę, sprzedającą na całym świecie nowoczesne produkty uzbrojenia dla armii. Teraz przyszła kolej na recykling. Elemental Holding, wiodąca firma w branży w Polsce dostanie wsparcie na inwestycje zagraniczne.

Elemental Holding podpisał list intencyjny z Funduszem Ekspansji Zagranicznej FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. Wyrażono w nim intencję prowadzenia dalszych rozmów odnośnie zakupu przez fundusz 49 proc. udziałów w spółce zależnej UAB "EMP recycling" na Litwie.

Akcje Elemental wystrzeliły w górę, zyskując w czwartek ponad 10 proc. Nie tylko dzięki inwestycji na Litwie. Plany współpracy z PFR idą dalej.

R ma zamiar poprzez fundusz uczestniczyć w następnych projektach inwestycyjnych planowanych przez spółkę - podał Elemental Holding w komunikacie. Tym samym spółka może pozyskać partnera dla dalszego, długoterminowego rozwoju w Europie i na świecie.

- Elemental Holding jest obecnie jednym z najsilniejszych graczy w Europie na rynku recyklingu - powiedział prezes Paweł Jarski. - Dzięki dobrze przygotowanym akwizycjom mamy mocną pozycję na rynku skandynawskim, brytyjskim, w krajach Beneluksu oraz w Europie Środkowej i Wschodniej - dodał.Źródło: www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pfr-elemental-holding,198,0,2389702.htmlSkomentuj na forum
Forum

Nie ma jeszcze żadnej wypowiedzi. Bądź pierwszy!


Nowinki techniczne
(2018-08-06)
(2018-04-04)
(2018-02-08)


PCW PVC PCV
tworzywa sztuczne, recykling, granulaty, przemiały
www.ekomer.pl


Copyright @ 2010 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl